Galeria zdjęć
Moje drugie widmo Brockenu
SłOWACJA / Tatry Wysokie / Krywań
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-10-28 17:39
- Data wykonania
- wrzesień 2018
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Tak czy siak, mnie uspokoili¶cie ;))
My chodzimy dużo po górach i jeszcze nie spotkali¶my, też słyszałem że widz±c to widmo zginiesz lecz ja w to nie wierzę.
I odczyniaj, na wszelki wypadek ;-)
Uda się jeszcze nie raz - na bank :))) celuj w pogodę!
Dziękuję m*adam, dziękuję baobab-ka, nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek uda mi się zobaczyć to zjawisko, tyle lat chodzę po górach a pierwszy raz Brocken trafił mi się dokładnie trzy lata temu, też we wrze¶niu na Rysach, tylko dwa razy na dziesi±tki lat na szlakach to trochę mało
Dziękuję m*adam, dziękuję baobab-ka, nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek uda mi się zobaczyć to zjawisko, tyle lat chodzę po górach a pierwszy raz Brocken trafił mi się dokładnie trzy lata temu, też we wrze¶niu na Rysach, tylko dwa razy na dziesi±tki lat na szlakach to trochę mało
Obok takiego widma nie mogłam przej¶ć nie loguj±c się ;) potwierdzam teorię mmat'a - samolotu nie dotyczy, a po trzecim w górach można spać spokojnie :)))
Panowie, bardzo dziękuję. Już mi raĽniej ;) A Mmat, Tobie powodzenia. Jeszcze jedno i z głowy ;-)
Dziękuję. W zwi±zku z tym, że zjawisko to zostało opisane po raz pierwszy w górach (Harz) na szczycie Brocken i póĽniej rozpowszechniony został pogl±d, że ten kto widmo zobaczy to zginie w górach, to wydaje mi się, że samolotu kl±twa ta nie dotyczy
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Moje drugie widmo Brockenu
SłOWACJA / Tatry Wysokie / Krywań
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-10-28 17:39
- Data wykonania
- wrzesień 2018
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Tak czy siak, mnie uspokoili¶cie ;))
My chodzimy dużo po górach i jeszcze nie spotkali¶my, też słyszałem że widz±c to widmo zginiesz lecz ja w to nie wierzę.
I odczyniaj, na wszelki wypadek ;-)
Uda się jeszcze nie raz - na bank :))) celuj w pogodę!
Dziękuję m*adam, dziękuję baobab-ka, nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek uda mi się zobaczyć to zjawisko, tyle lat chodzę po górach a pierwszy raz Brocken trafił mi się dokładnie trzy lata temu, też we wrze¶niu na Rysach, tylko dwa razy na dziesi±tki lat na szlakach to trochę mało
Dziękuję m*adam, dziękuję baobab-ka, nie wiem czy jeszcze kiedykolwiek uda mi się zobaczyć to zjawisko, tyle lat chodzę po górach a pierwszy raz Brocken trafił mi się dokładnie trzy lata temu, też we wrze¶niu na Rysach, tylko dwa razy na dziesi±tki lat na szlakach to trochę mało
Obok takiego widma nie mogłam przej¶ć nie loguj±c się ;) potwierdzam teorię mmat'a - samolotu nie dotyczy, a po trzecim w górach można spać spokojnie :)))
Panowie, bardzo dziękuję. Już mi raĽniej ;) A Mmat, Tobie powodzenia. Jeszcze jedno i z głowy ;-)
Dziękuję. W zwi±zku z tym, że zjawisko to zostało opisane po raz pierwszy w górach (Harz) na szczycie Brocken i póĽniej rozpowszechniony został pogl±d, że ten kto widmo zobaczy to zginie w górach, to wydaje mi się, że samolotu kl±twa ta nie dotyczy
Polecaj± to zdjęcie






























