Galeria zdjęć

Podlaska jesień.

POLSKA / Podlasie / Choroszcz

Zdjęcia: Choroszcz, Podlasie, Podlaska jesień., POLSKA
odsłon: 661 | poleca: 5 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2018-10-29 08:57
Data wykonania
październik 2018
Miejsce
Dodane do galerii
Moje Podlasie

Opis zdjęcia
XIX-wieczna stajnia Moesa w jesiennej scenerii.

Komentarze do zdjęcia

Drogomił, z odwiedzaniem Choroszczy to się wstrzymaj. Cały pałacyk - letnia rezydencja Branickich - rozkopany dookoła, a wkrótce pewnie pojawią się rusztowania. Więc remont zapewne trochę potrwa. Dlatego nie zamieszczam zdjęć pałacu, chociaż w tym miesiącu tam byłam.

Ruda muszę się wybrać do Choroszczy ponownie. Byłem raz w tamtym roku na Babiej Górze. Niedawno pisaliśmy o krańcach Polski jak wstawiłem foto z Kruszynian i określiłem je miałem "końca Polski" :) a dziś jadę "na początek Polski" hehe i tak jak jedyna obiecałem wstawię fotki.



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

GRECJA / Wyspy Egejskie / Wyspa Samos

SłOWACJA / Kraj preszowski / Bardejów

AUSTRALIA / Queensland / Cairns

SłOWACJA / Wysokie Tatry, / Szlak na Rysy 2503 m.

SłOWACJA / Kraj preszowski / Bardejów

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl