Galeria zdjęć

9 dni w 7 niebie- Muzyczna podróż z Tuaregami

ALGIERIA / Sahara / Tadrart

Zdjęcia: Tadrart, Sahara, 9 dni w 7 niebie- Muzyczna podróż z Tuaregami, ALGIERIA
odsłon: 751 | poleca: 21 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 1 | w schowku: 2 osób
Data dodania
2018-10-31 18:39
Data wykonania
październik 2018
Miejsce
Dodane do galerii
Sahara

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

:)

Bo ja, Jasiek, podobnie jak Ty kocham pustynię...

Menhir,potrafisz sprawić radość psu pustyni :)

Menhir,potrafisz sprawić radość psu pustyni :)

👌

Nie wiem jak jest w Algierze i okolicach, ale w Djanet i na pustyni czuliśmy się całkowicie bezpiecznie. Kilka razy mijaliśmy posterunki wojskowe na pustyni, a po Djanet nikt za nami nie chodził. Zresztą na samej pustyni spotkaliśmy tylko ze 2-3 ekipy podobne do naszej. I podzielam Twoją opinię na temat Algierczyków - nasi Tuaregowie, spotkani nomadzi, prowadzący karawanę Berberowie byli bardzo życzliwi i sympatyczni.

Z waszych komentaqrzy widzę, że od mojego pobytu w Algierii (2000 r) pod względem bezpieczeństwa niewiele się zmieniło. Bylismy z żoną goścmi uniwersytetu w M'sili. Podczas tygodniowego pobytu nawet na chwilę nie bylismy sami. Każde wyjście na miasto zacynało się od "przypadkowego" spotkania pracownika(cy) uniwersytetu, który towarzyszył nam do powrotu na campus. Gdy chcielismy odwiedzić oazę Bou-Saada, zorganizowano nam wycieczkę, zapewniając transport i ochronę. Nawet w drodze z lotniska w Algierze nasz pojazd był ochraniany przez policję. Z drugiej strony Algierczycy byli naprawdę bardzo sympatyczni i gościnni a pustynia jest wspaniała.

Wiem... :) I jakby tylko na ok. 9-10 dni, to może nawet czasowo dałoby się ogarnąć. Chyba odezwę się do mojego Berbera... Zobaczymy jeszcze,co nam odpowie Menhir.

Znaczy chętna ;) wiesz Baobab-ko, że pustynie mnie kręcą...

M*adam, znaczy co?

Dodali do schowkaStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

SENEGAL / Casamance / okolice Affiniam

MALTA / . / .

USA / Arizona / USA

SENEGAL / Zachodni / Lac Rose

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl