Galeria zdjęć
9 dni w 7 niebie: W labiryncie
ALGIERIA / Sahara / Tadrart
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.98 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-11-09 19:10
- Data wykonania
- paĽdziernik 2018
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Sahara
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Bardzo Wam dziękuję za miłe słowa.
Zdjęcia ładniejsze,bo z krótkim komentarzem opowiadaj± jak±¶ historię.Tutaj s± jak wyrwane z kontekstu.
Menhir doradĽ facetowi wyjazd na Saharę.Tam Niewiadówka sprawdza się wy¶mienicie,a i żona go nie znajdzie :)
Też zajrzałam na blog Ja¶ka. I z pewno¶ci± jeszcze wrócę. Interesuj±ce teksty i ładne zdjęcia. Tu zgadzam się z Menhir - zdjęcia lepiej tam wygl±daj±, chociaż na Globie też z przyjemno¶ci± ogl±dam.
Też zagl±dam na bloga Ja¶ka, bardzo fajny. Zdjęcie jakie¶ ładniejsze mi się tam wydaj± i można poczytać o włóczędze polsk± przyczepk±, któr± w mniej "słusznych" czasach objechałam prawie cał± Europę. Niedawno dostał j± w prezencie facet, który chciał gdzie¶ się chować przed żon± i te¶ciow± ;)) Ale sentyment do tego ¶rodka transportu pozostał.
Jasiek, mnie się przyda na pewno, tylko czasu mało a plany szeroko zakrojone 😁.
Nitkaska miło słyszeć :)
...a je¶li choć jeden z wpisów komu¶ się przydał,to znaczy,że warto go było zamie¶cić.
Jasiek, fajny blog, przeczytałam nie tylko ten w±tek. Gratulacje, dobra robota
Obozy dla uchodĽców z Sahary Zachodniej(obszaru niesamodzielnego,znajduj±cego się pod protektoratem Maroka),znajduj± się w Algierii w okolicach miasta Tindouf.Powstały w 1975 roku i żyje w nich 200 tysięcy Saharyjczyków.Chętnie bym to zobaczył.Temat złożony,ciekawy,więcej znajdziesz: https://piespustyni.pl/sahara-zachodnia/
Ładnie, to mało powiedziane, ale zdjęcia tego oczywi¶cie nie oddadz±.
Jasiek, o obozach uchodĽców nie słyszeli¶my, ale byli¶my w pobliżu granicy z Libi± i Nigrem, czyli z daleka od Mauretanii, po której jeżdziłe¶.
Ładnie tam. Pozdrawiam
Kilka razy zastanawiali¶my się,czy nie przekroczyć granicy z Algieri±,lecz poprawno¶ć polityczna zwyciężała.Mówi się tam co¶ o obozach saharyjskich uchodĽców?
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
9 dni w 7 niebie: W labiryncie
ALGIERIA / Sahara / Tadrart
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.98 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2018-11-09 19:10
- Data wykonania
- paĽdziernik 2018
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Sahara
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Bardzo Wam dziękuję za miłe słowa.
Zdjęcia ładniejsze,bo z krótkim komentarzem opowiadaj± jak±¶ historię.Tutaj s± jak wyrwane z kontekstu.
Menhir doradĽ facetowi wyjazd na Saharę.Tam Niewiadówka sprawdza się wy¶mienicie,a i żona go nie znajdzie :)
Też zajrzałam na blog Ja¶ka. I z pewno¶ci± jeszcze wrócę. Interesuj±ce teksty i ładne zdjęcia. Tu zgadzam się z Menhir - zdjęcia lepiej tam wygl±daj±, chociaż na Globie też z przyjemno¶ci± ogl±dam.
Też zagl±dam na bloga Ja¶ka, bardzo fajny. Zdjęcie jakie¶ ładniejsze mi się tam wydaj± i można poczytać o włóczędze polsk± przyczepk±, któr± w mniej "słusznych" czasach objechałam prawie cał± Europę. Niedawno dostał j± w prezencie facet, który chciał gdzie¶ się chować przed żon± i te¶ciow± ;)) Ale sentyment do tego ¶rodka transportu pozostał.
Jasiek, mnie się przyda na pewno, tylko czasu mało a plany szeroko zakrojone 😁.
Nitkaska miło słyszeć :)
...a je¶li choć jeden z wpisów komu¶ się przydał,to znaczy,że warto go było zamie¶cić.
Jasiek, fajny blog, przeczytałam nie tylko ten w±tek. Gratulacje, dobra robota
Obozy dla uchodĽców z Sahary Zachodniej(obszaru niesamodzielnego,znajduj±cego się pod protektoratem Maroka),znajduj± się w Algierii w okolicach miasta Tindouf.Powstały w 1975 roku i żyje w nich 200 tysięcy Saharyjczyków.Chętnie bym to zobaczył.Temat złożony,ciekawy,więcej znajdziesz: https://piespustyni.pl/sahara-zachodnia/
Ładnie, to mało powiedziane, ale zdjęcia tego oczywi¶cie nie oddadz±.
Jasiek, o obozach uchodĽców nie słyszeli¶my, ale byli¶my w pobliżu granicy z Libi± i Nigrem, czyli z daleka od Mauretanii, po której jeżdziłe¶.
Ładnie tam. Pozdrawiam
Kilka razy zastanawiali¶my się,czy nie przekroczyć granicy z Algieri±,lecz poprawno¶ć polityczna zwyciężała.Mówi się tam co¶ o obozach saharyjskich uchodĽców?
Polecaj± to zdjęcie




























