Galeria zdjęć

Na Hrebienoku (Siodełko). Panorama.

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Hrebienok.

Zdjęcia: Hrebienok., Wysokie Tatry., Na Hrebienoku (Siodełko). Panorama., SłOWACJA
odsłon: 96 | poleca: 4 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2018-11-13 19:44
Data wykonania
listopad 2018

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Madam dziękuję za wyjaśnienie, moja wina że będąc tam nie zajrzałem, lecz "ciekawość pierwszy stopień do piekła" a tak naprawdę moja kontuzja kolana ograniczała moje chodzenie. Wolałem iść w stronę Doliny Staroleśnej tam piękniejsze widoki niż namioty. Jeszcze raz dziękuję i Pozdrawiam.

Kopuły z wentylatorami chroniące lód, z którego powstaje w listopadzie Lodowa Świątynia - sądzę, że Antoni potwierdzi...

Grzesiu zabij mnie ale Ci nie powiem bo nie byliśmy tam poszliśmy w stronę Doliny Staroleśnej to jest za Sławkowskim na pierwszym planie a przed Kościołami (widać same szczyty nad dachami..Mam problem z kolanem więc za dużo nie mogę chodzić. W czwartek jadę na operację.

Cóż to za kule ? Ufo wylądowało ?Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Małopolska / Zalipie

POLSKA / Podkarpacie / Bieszczady

SłOWENIA / - / Piran

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl