Galeria zdjęć

Chatka Dziadka Mroza

BIAłORUś / Obwód brzeski / Wiskule

Zdjęcia: Wiskule, Obwód brzeski, Chatka Dziadka Mroza, BIAłORUś
odsłon: 438 | poleca: 13 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2019-02-07 19:59
Data wykonania
luty 2019
Miejsce
Dodane do galerii
Białoruś

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Systemowo (Łukaszenka - Fidel) to wcale nie zboczyłyście....A propo internetu. Po pierwszym wyjeździe na Białoruś i otrzymaniu rachunku za użycie danych.....100 km przed granicą już teraz myślę o wyłączeniu internetu.

Antoni, do Ciebie też się zwrócę po porady, jeśli tylko się wreszcie zdecyduję pozwiedzać Kubę :-)

10 lat temu, objechałem Kubę przez niemal 3 tygodnie i wytrzymałem bez internetu. Na Kubie warto przyjmować rzeczywistość jaką jest i czerpać wszystkimi zmysłami wszystko co się da :)

Nie ma za co :) Mayer, sorki, że tak zboczyłyśmy z tematu pod Twoją fotką :)

Wbrew pozorom cierpliwość jest jedną z moich cech :-) Zwłaszcza jak na wyjazdach mam odcięcie od spraw zawodowych. Dziękuję za wszystkie porady.

Taaaa, tylko czasem z pół godziny tracisz, aby się niby połączyć, bo ciągle Cię rozłącza i zżera minuty. Nie wspominając o tempie wysyłania wiadomości. Ja doszłam do perfekcji w pisaniu off-line i potem tylko wysyłaniu. Generalnie Kuba jest dla cierpliwych ;-)

No jak można kupić 2-3 karty, czyli 2-3 użytkowania godziny, to spoko. Nie jest się na wyjazdach po to, żeby siedzieć w internecie przecież :-) Sama na wyjazdach łapałam net czasem raz na tydzień lub dłużej.

:)

2h stania po kartę dającą możliwość skorzystanie przez godzinę z netu :) Takich kart można zwykle kupić 2-3. Więcej nie chcą sprzedać.

2 godziny? Kurdę...Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

INDONEZJA / Bali / Beraban

MALTA / . / Marsaxlokk

ISLANDIA / Poludnie wyspy / Plaża Reynisfjara

KAZACHSTAN / Obwód żambylski / -

GRUZJA / Kachetia / -

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl