Galeria zdjęć
rzeĽby dżinijskie
INDIE / Madhja Pradesh / Gwalior
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.21 | SW:3.89 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2019-02-11 11:52
- Data wykonania
- marzec 2006
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Indie - Madhja Pradesh
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Akras, te rzeĽby przedstawiaj± thirthankarów. ¦więtych, najwyższych proroków i nauczycieli dżinizmu, który jest jedn± z religii wyznawanych w Indiach.
Dzięki temu 'kamyczkowi" z prawej, można zobaczyć jak tam jest w±sko :)
Bardzo ciekawa fotografia. Nigdy nie słyszałam o rzeĽbach dżinijskich. Dżiny, czyli duchy? W Indiach mnóstwo jest różnych bogów i wierzeń.
Którego roku Antoni? Loża szyderców jest wygodnym miejscem ;-) możemy się nie doczekać...
My¶lę, że do 1 kwietnia dżejpitu pokaże nam swoje dzieła :)
Oczywi¶cie, miałem na my¶li rok 2006, ach jak ten czas leci...
Bardziej adekwatnym porównaniem byłoby dzieło z 2006 :-)))
Dżejpitu, dawaj swoje foty z tego roku ;)
Oj tam, bywaj± tutaj gorsze. Fota z 2006 roku, od tej pory autor zrobił postępy ;-) a temat interesuj±cy.
"Piękna fotografia"? - szczególnie prawa strona, to istne cudo (((-: jedna z najgorszych tego Autora. Podlizywanie się i zabieganie o repolecenia powinny mieć jednak jakie¶ granice.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
rzeĽby dżinijskie
INDIE / Madhja Pradesh / Gwalior
- Autor
- "> ( SO:4.21 | SW:3.89 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2019-02-11 11:52
- Data wykonania
- marzec 2006
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Indie - Madhja Pradesh
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Akras, te rzeĽby przedstawiaj± thirthankarów. ¦więtych, najwyższych proroków i nauczycieli dżinizmu, który jest jedn± z religii wyznawanych w Indiach.
Dzięki temu 'kamyczkowi" z prawej, można zobaczyć jak tam jest w±sko :)
Bardzo ciekawa fotografia. Nigdy nie słyszałam o rzeĽbach dżinijskich. Dżiny, czyli duchy? W Indiach mnóstwo jest różnych bogów i wierzeń.
Którego roku Antoni? Loża szyderców jest wygodnym miejscem ;-) możemy się nie doczekać...
My¶lę, że do 1 kwietnia dżejpitu pokaże nam swoje dzieła :)
Oczywi¶cie, miałem na my¶li rok 2006, ach jak ten czas leci...
Bardziej adekwatnym porównaniem byłoby dzieło z 2006 :-)))
Dżejpitu, dawaj swoje foty z tego roku ;)
Oj tam, bywaj± tutaj gorsze. Fota z 2006 roku, od tej pory autor zrobił postępy ;-) a temat interesuj±cy.
"Piękna fotografia"? - szczególnie prawa strona, to istne cudo (((-: jedna z najgorszych tego Autora. Podlizywanie się i zabieganie o repolecenia powinny mieć jednak jakie¶ granice.
Polecaj± to zdjęcie






























