Galeria zdjęć
Uratowana przed zalaniem ¦wi±tynia Ramzesa II
EGIPT / Asuan / Abu Simbel
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.98 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2019-03-20 22:15
- Data wykonania
- marzec 2019
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Afryka
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Mam podobne ujęcia - niestety, z tłumami ludzi. Cóż, byłam kiedy¶ w ¶rodku wakacji... :)
Nie, spałam tradycyjnie, na statku na Nilu, ale ponoć w okolicy jest osada, w której można przenocować; jeżeli kto¶ szuka dobrego ¶wiatła, pewnie warto. Poza tym wybrany k±t fotografowania i lekkie przykucnięcie pozwoliły mi na pozbycie się z kadru osób, które już kręciły się obok wej¶cia - niestety, dla fotki bez osób (a takie mam przykazane robić plus bez kwiatków na pierwszym planie ;) trzeba się trochę nagimnastykować..
No...chyba , że spała¶ na miejscu, albo dojechała¶ jako liderka? :)
Kto wcze¶nie wstaje... ten może cykn±ć fotkę bez tłumów :))
A co tak pusto, tury¶ci nie dojechali czy już odjechali? ;)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Uratowana przed zalaniem ¦wi±tynia Ramzesa II
EGIPT / Asuan / Abu Simbel
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.98 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2019-03-20 22:15
- Data wykonania
- marzec 2019
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Afryka
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Mam podobne ujęcia - niestety, z tłumami ludzi. Cóż, byłam kiedy¶ w ¶rodku wakacji... :)
Nie, spałam tradycyjnie, na statku na Nilu, ale ponoć w okolicy jest osada, w której można przenocować; jeżeli kto¶ szuka dobrego ¶wiatła, pewnie warto. Poza tym wybrany k±t fotografowania i lekkie przykucnięcie pozwoliły mi na pozbycie się z kadru osób, które już kręciły się obok wej¶cia - niestety, dla fotki bez osób (a takie mam przykazane robić plus bez kwiatków na pierwszym planie ;) trzeba się trochę nagimnastykować..
No...chyba , że spała¶ na miejscu, albo dojechała¶ jako liderka? :)
Kto wcze¶nie wstaje... ten może cykn±ć fotkę bez tłumów :))
A co tak pusto, tury¶ci nie dojechali czy już odjechali? ;)
Polecaj± to zdjęcie




























