Galeria zdjęć
Kalta Minar
UZBEKISTAN / Wilajet Chorezmijski / Chiwa
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.98 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2019-04-25 00:26
- Data wykonania
- kwiecień 2012
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Azja
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Z tymi "krytycznym" opiniami, czy w ogóle z opiniami innymi niż cudowne, genialne ... to tak nie do końca. Oczywi¶cie, zgodzę się, że gros jest skierowana pod adresem "ulubieńców", ale ... czasami zdarza mi się "skrytykować" kogo¶ kto wykazuje jakie¶ zadatki ... na poprawę. W pierwszym przypadku to strata czasu i niepotrzebne napędzanie popularno¶ci. Autor i tak ma Twoj± opinię w dupie, a wianuszek koleżańsko-koneserski żrównoważy lub przeważy warto¶ć "obrazka" ilo¶ci± poleceń.
Więc, Krystyno, chociaż wolę zdecydowanie Krysiu (wersja pierwsza), ta fotka nie jest Twoj± najszczę¶liwsz± odpowiedzi± na problem. Stać Ciebie zdecydowanie na więcej.
No i bardzo fajnie, że mnie lubisz Menhir, to podobnie jak ja Ciebie, ale co to ma w ogóle wspólnego z ocen±, czy wyrażaniem opinii o zdjęciach. Krytyczne opinie rezerwujemy wył±cznie dla nielubianych? Ja się na Ciebie nie obrażę nawet jak mi dowalisz, najwyżej Ci oddam i liczę na wzajemno¶ć. A ze zdrobnieniami mam zawsze problem, bo czuje się jakby mnie wyrzucono z piaskownicy i nigdy nie wiem czy złapać za swoje wiaderko i przy........... adwersarzowi, czy pochlipać w rogu. Wracaj±c do meritum architektonicznego, to naprostuj mnie i pokaż np. w ¶ród ostatnich ........ set zdjęć architektury kilka wartych powiększenia. Na pewno co¶ omin±łem, ale % będzie to bardzo marny i w tym zgadzam się z podróżnikiem.
No wła¶nie, ja pawła.p naprawdę lubię w z różnych powodów ;), ale bior±c pod uwagę jego komentarz, nie użyję już bardziej osobistego niż nick zdrobnienia. To było szczerze, a proponowanych słów nigdy nie używałam i nie użyję. Przyznaję, że minaret (piękny sam w sobie, choć moje zdjęcie niekoniecznie to oddaje) i komentarz wstawiłam trochę z przekory, jako reakcję na komentarz pawła.p pod innym zdjęciem. .
Dla kindersztuby? :-)))
Zdrobnień używa się w dwóch przypadkach - albo się kogo¶ bardzo lubi, albo ... chce się sprowadzić do poziomu gówniarza z gilem pod nosem ;-)
Któr± wersję wolisz?
Nie wiem, czy zwrócił kto¶ jeszcze uwagę na szerz±c± się na Globie manię zdrobnień Nicków w zastępstwie epitetów? Kolejny raz na krytyczny komentarz z mojej strony słyszę: "pawełku" to, tamto ewentualnie sramto. Nie lepiej napisać szczerze wal się ch... moja architektura jest the best? Po co się tak krygować?
I tym Painkiller'em chcesz powstrzymać piekielne hordy architektów Lucyfera?
¦miem w±tpić ;-)
Pawełku, jeżeli rozbol± Cię z±bki, to służę jakim¶ 'painkillerem' ;))
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Kalta Minar
UZBEKISTAN / Wilajet Chorezmijski / Chiwa
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.98 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2019-04-25 00:26
- Data wykonania
- kwiecień 2012
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Azja
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Z tymi "krytycznym" opiniami, czy w ogóle z opiniami innymi niż cudowne, genialne ... to tak nie do końca. Oczywi¶cie, zgodzę się, że gros jest skierowana pod adresem "ulubieńców", ale ... czasami zdarza mi się "skrytykować" kogo¶ kto wykazuje jakie¶ zadatki ... na poprawę. W pierwszym przypadku to strata czasu i niepotrzebne napędzanie popularno¶ci. Autor i tak ma Twoj± opinię w dupie, a wianuszek koleżańsko-koneserski żrównoważy lub przeważy warto¶ć "obrazka" ilo¶ci± poleceń.
Więc, Krystyno, chociaż wolę zdecydowanie Krysiu (wersja pierwsza), ta fotka nie jest Twoj± najszczę¶liwsz± odpowiedzi± na problem. Stać Ciebie zdecydowanie na więcej.
No i bardzo fajnie, że mnie lubisz Menhir, to podobnie jak ja Ciebie, ale co to ma w ogóle wspólnego z ocen±, czy wyrażaniem opinii o zdjęciach. Krytyczne opinie rezerwujemy wył±cznie dla nielubianych? Ja się na Ciebie nie obrażę nawet jak mi dowalisz, najwyżej Ci oddam i liczę na wzajemno¶ć. A ze zdrobnieniami mam zawsze problem, bo czuje się jakby mnie wyrzucono z piaskownicy i nigdy nie wiem czy złapać za swoje wiaderko i przy........... adwersarzowi, czy pochlipać w rogu. Wracaj±c do meritum architektonicznego, to naprostuj mnie i pokaż np. w ¶ród ostatnich ........ set zdjęć architektury kilka wartych powiększenia. Na pewno co¶ omin±łem, ale % będzie to bardzo marny i w tym zgadzam się z podróżnikiem.
No wła¶nie, ja pawła.p naprawdę lubię w z różnych powodów ;), ale bior±c pod uwagę jego komentarz, nie użyję już bardziej osobistego niż nick zdrobnienia. To było szczerze, a proponowanych słów nigdy nie używałam i nie użyję. Przyznaję, że minaret (piękny sam w sobie, choć moje zdjęcie niekoniecznie to oddaje) i komentarz wstawiłam trochę z przekory, jako reakcję na komentarz pawła.p pod innym zdjęciem. .
Dla kindersztuby? :-)))
Zdrobnień używa się w dwóch przypadkach - albo się kogo¶ bardzo lubi, albo ... chce się sprowadzić do poziomu gówniarza z gilem pod nosem ;-)
Któr± wersję wolisz?
Nie wiem, czy zwrócił kto¶ jeszcze uwagę na szerz±c± się na Globie manię zdrobnień Nicków w zastępstwie epitetów? Kolejny raz na krytyczny komentarz z mojej strony słyszę: "pawełku" to, tamto ewentualnie sramto. Nie lepiej napisać szczerze wal się ch... moja architektura jest the best? Po co się tak krygować?
I tym Painkiller'em chcesz powstrzymać piekielne hordy architektów Lucyfera?
¦miem w±tpić ;-)
Pawełku, jeżeli rozbol± Cię z±bki, to służę jakim¶ 'painkillerem' ;))
Polecaj± to zdjęcie



























