Galeria zdjęć

Jak nad Loar±

POLSKA / Podlasie / Białystok

Zdjęcia: Białystok, Podlasie, Jak nad Loar±, POLSKA
odsłon: | poleca: osób | ocena techniczna: | ocen: | w schowku: osób
Data dodania
2019-05-17 17:37
Data wykonania
maj 2019

Opis zdjęcia

Komentarze do zdjęcia

No proszę, jaki¶ czas mnie nie było, a tu taki piękny fragment mojego miasta się pojawił! I to z jakim tytułem! Jak tu nie polecić? :)

No tak. Na tamtym zdjęciu Nasza Pani... :-( smuteczek.

Senia, pamiętam Twoje zdjęcie z Paryża, podobny klimat .https://www.globtroter.pl/zdjecia/193156,francja,paryz,paryz,przed,burza.html

:)))) Moja też nie..., chodĽ ojców sukcesu zazwyczaj bywa wielu! Może kto¶ zgłosi się... ;))) Natura czasami jest łaskawa :)

Juras48, tak, nadal uczelnia. Pałac Branickich jest moim odkryciem, Wstyd się przyznać, ale nigdy nie miałam okazji być dłużej w Białymstoku... Teraz z Warszawy 2 godzinki... i już. Szybko też do Kruszynian, Bohonik... w ogóle Podlasie jest super!
Toronegro - dzięki. Ładnie było. To nie moja zasługa ;-)

Potrafisz złapać dobre ¶wiatło ;)

Piękny pałac i zdjęcie. Szkoda, że nie napisała¶, że to, Zespół:pałacowo-parkowy Branickich. Czy nadal jest w nim Uniwersytet Medyczny?



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szeroko¶ć/wysoko¶ć, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

IZRAEL / Pustynia Negew / Park Narodowy Avdat

GAMBIA / Bandżul / Rezerwat krokodyli

HISZPANIA / - / Gran Kanaria - Maspalomas

PORTUGALIA / algarve / Olhos de Agua

IRAN / Esfahan / Plac Imama

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl