Galeria zdjęć

Jak nad Loarą

POLSKA / Podlasie / Białystok

Zdjęcia: Białystok, Podlasie, Jak nad Loarą, POLSKA
odsłon: 362 | poleca: 23 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 2 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2019-05-17 17:37
Data wykonania
maj 2019

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

No proszę, jakiś czas mnie nie było, a tu taki piękny fragment mojego miasta się pojawił! I to z jakim tytułem! Jak tu nie polecić? :)

No tak. Na tamtym zdjęciu Nasza Pani... :-( smuteczek.

Senia, pamiętam Twoje zdjęcie z Paryża, podobny klimat .https://www.globtroter.pl/zdjecia/193156,francja,paryz,paryz,przed,burza.html

:)))) Moja też nie..., chodź ojców sukcesu zazwyczaj bywa wielu! Może ktoś zgłosi się... ;))) Natura czasami jest łaskawa :)

Juras48, tak, nadal uczelnia. Pałac Branickich jest moim odkryciem, Wstyd się przyznać, ale nigdy nie miałam okazji być dłużej w Białymstoku... Teraz z Warszawy 2 godzinki... i już. Szybko też do Kruszynian, Bohonik... w ogóle Podlasie jest super!
Toronegro - dzięki. Ładnie było. To nie moja zasługa ;-)

Potrafisz złapać dobre światło ;)

Piękny pałac i zdjęcie. Szkoda, że nie napisałaś, że to, Zespół:pałacowo-parkowy Branickich. Czy nadal jest w nim Uniwersytet Medyczny?Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

TUNEZJA / - / Tunis

POLSKA / Podlasie / Szastały

POLSKA / Podkarpacie / Szczawne

GRECJA / Kreta / okolice Aptery

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl