Galeria zdjęć
Jak nad Loar±
POLSKA / Podlasie / Białystok
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.34 | SW:4.39 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2019-05-17 17:37
- Data wykonania
- maj 2019
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
No proszę, jaki¶ czas mnie nie było, a tu taki piękny fragment mojego miasta się pojawił! I to z jakim tytułem! Jak tu nie polecić? :)
No tak. Na tamtym zdjęciu Nasza Pani... :-( smuteczek.
Senia, pamiętam Twoje zdjęcie z Paryża, podobny klimat .https://www.globtroter.pl/zdjecia/193156,francja,paryz,paryz,przed,burza.html
:)))) Moja też nie..., chodĽ ojców sukcesu zazwyczaj bywa wielu! Może kto¶ zgłosi się... ;))) Natura czasami jest łaskawa :)
Juras48, tak, nadal uczelnia. Pałac Branickich jest moim odkryciem, Wstyd się przyznać, ale nigdy nie miałam okazji być dłużej w Białymstoku... Teraz z Warszawy 2 godzinki... i już. Szybko też do Kruszynian, Bohonik... w ogóle Podlasie jest super!
Toronegro - dzięki. Ładnie było. To nie moja zasługa ;-)
Potrafisz złapać dobre ¶wiatło ;)
Piękny pałac i zdjęcie. Szkoda, że nie napisała¶, że to, Zespół:pałacowo-parkowy Branickich. Czy nadal jest w nim Uniwersytet Medyczny?
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Jak nad Loar±
POLSKA / Podlasie / Białystok
- Autor
- "> ( SO:4.34 | SW:4.39 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2019-05-17 17:37
- Data wykonania
- maj 2019
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
No proszę, jaki¶ czas mnie nie było, a tu taki piękny fragment mojego miasta się pojawił! I to z jakim tytułem! Jak tu nie polecić? :)
No tak. Na tamtym zdjęciu Nasza Pani... :-( smuteczek.
Senia, pamiętam Twoje zdjęcie z Paryża, podobny klimat .https://www.globtroter.pl/zdjecia/193156,francja,paryz,paryz,przed,burza.html
:)))) Moja też nie..., chodĽ ojców sukcesu zazwyczaj bywa wielu! Może kto¶ zgłosi się... ;))) Natura czasami jest łaskawa :)
Juras48, tak, nadal uczelnia. Pałac Branickich jest moim odkryciem, Wstyd się przyznać, ale nigdy nie miałam okazji być dłużej w Białymstoku... Teraz z Warszawy 2 godzinki... i już. Szybko też do Kruszynian, Bohonik... w ogóle Podlasie jest super!
Toronegro - dzięki. Ładnie było. To nie moja zasługa ;-)
Potrafisz złapać dobre ¶wiatło ;)
Piękny pałac i zdjęcie. Szkoda, że nie napisała¶, że to, Zespół:pałacowo-parkowy Branickich. Czy nadal jest w nim Uniwersytet Medyczny?
Polecaj± to zdjęcie






























