Galeria zdjęć

Monaster Sewanawank

ARMENIA / Gegharkunik / Sewan

Zdjęcia: Sewan, Gegharkunik, Monaster Sewanawank, ARMENIA
odsłon: 418 | poleca: 14 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2019-06-16 22:27
Data wykonania
kwiecień 2019
Miejsce
Dodane do galerii
2019 Zakaukazie

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

O.k. "zmarnowanie potencjału" jest bardzo dobrym określeniem i w tym przypadku zgadzam się z Tobą w pełni. Z pozostałą częścią wypowiedzi również. Ostatnio doznałem "wstrząsu" oglądając fotkę naszego "wszechlidera" z Kornwalii. Myślałem początkowo, że mam zakłócony odbiór z powodu zarwanych nocy - pozdrawiam wtajemniczonych ;-) - ale nie, to "fakt". Może na takich "dziełach" należało by się skupić, choć w tym przypadku, faktycznie, może szkoda czasu ;-)
Z kadrowaniem jest tutaj na bakier 99% "dzieł". Najwyraźniej, to już dziewiąty krąg wtajemniczenia ;-)))
Pozdrawiam.

Colmar, tu nie może być mowy o żadnych sidłach, to zwykła wymiana zdań, oczywiście tcy, czy Ty możecie się ze mną nie zgadzać. Zabrałam głos, własnie dlatego, że to całkiem fajne foto i Ok! "zamordowanie" jest zbyt mocnym określeniem, lepszym byłoby "zmarnowanie potencjału", aby nie być gołosłowną pożyczyłam od tcy tą fotkę i przerobiłam zgodnie z zasadami złotego podziału: było wyraźnie lepiej. A przechodząc płynnie do drugiej części: przecież wiesz, że krytykowanie kompletnego badziewia nie mam sensu, może czasami, dla frajdy, żeby podkreślić że nie wszyscy tu obecni są fotoimbecylami, ale co do zasady, to szkoda czasu.

Oczywiście, ze nie jest źle, choć mogło być ... inaczej ;-)
Dzejpitu, wpadłaś we własne sidła. Jest tyle innych badziewiastych fotek, godnych krytyki ;-)
Pozdrawiam dyskutantów.

Tak, wiem, że kompozycja centralna rzadko daje dobry efekt i zgadzam się z tą zasadą. Moje zdjęcie ma jednak kompozycję trochę bardziej złożoną. Ta przestrzeń po lewej daje ujęciu trochę oddechu. Mnie się ono podoba :-P i kilku innym osobom też, więc nie jest chyba tak źle?

Pogoda przeważnie słoneczna. Te wysokie chmury jednak czasami przeszkadzały. Nad Sewanem z racji wysokości było też dosyć rześko.

i co myślisz? 1

Podstawy podstaw kompozycji. Sam oceń.

Miałeś fajną pogodę...

Nie zgodzę się :-) Gdyby na zdjęciu był tylko ten jeden budynek, wtedy owszem. Ale te dwa kościoły według mnie w miarę sensownie się tu komponują.

Tcy, umieszczając budynek w centrum, czyli w najgorszym, martwym punkcie, zamordowałeś niczego sobie fotkę. 20 sekund - przycięcie od lewej zmieniłoby całkowicie obraz.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Dolina Noteci / Nadnoteckie łęgi

CZECHY / Kraj środkowoczeski / Praga

POLSKA / wielkopolskie / Poznań

NIEMCY / Brandenburgia / Bad Muskau, park zamkowy

POLSKA / Zachodniopomorskie / Bielice

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl