Galeria zdjęć

Ałatau Zailijski

KAZACHSTAN / Tien Szan / Przełęcz Turystów

Zdjęcia: Przełęcz Turystów, Tien Szan, Ałatau Zailijski, KAZACHSTAN
odsłon: 937 | poleca: 31 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 4 | w schowku: 1 osób
Data dodania
2019-09-01 22:57
Data wykonania
lipiec 2018

Opis zdjęcia
Przełęcz Turystów 4 tys. m n.p.m. Od wschodu wznosi się ponad Dolinę Lewego Talgaru. Z przełęczy spływa niewielki lodowiec " Lednik Turistow", który bardzo szybko roztapia się w kolorowe jeziorka.

Komentarze do zdjęcia

Z niedowierzaniem ucz mych przecieram źrenicę Iwono, myślałem że to jakiś koronawirus globowego zaniechania oderwał Cię już na stałe od tego zacnego portalu, a tu taka niespodzianka. (-: Po Twoim wpisie mniemam, że kurz osiadły na mojej galerii nie wpłynął negatywnie na intensywność doznań estetycznych ((-: Pozdrawiam

Wyraziste piękno :)

Niestety w tym roku z powodu fatalnego układu gwiazd, napięć geopolitycznych, nieciekawych globalnych perspektyw gospodarczych i podłemu knowaniu: reptilian, masonów, cyklistów, UFO, Borisa Johnsona, wiadomego prezesa i innych osobników podejrzanej proweniencji i tak ogólnie z powodu....... (tutaj padają wyrazy niecenzuralne i głębokie westchnięcie) będę skazany na odgrzewanie starszych kotletów. ((-:

Swietne foto!

Jak zwykle oglądam z przyjemnością.

Tak piekne Pawel (zdjecie) ,ze wymiekam.

Chciałem napisać coś mądrzejszego niż banalne: " dzięki, to fajnie, że się podoba"i oczywiście nietrącającego smrodkiem dydaktyczno-wikipedjowymale, ale niestety wychodzi na to, że mam zbyt małą moc obliczeniową w jednostce centralnej ))-: Jak mi się coś urodzi, to uzupełnię, a na razie musi wystarczyć: dzięki, to fajnie, że się podoba. À propos ludka,..... to jest ludkowa, koleżanka z Globka - trochę się zawiesiła na tym widoku, zresztą ja też (-:

Co za widok! Nic dziwnego, że ten ludek stoi taki zapatrzony :)

Pięknie!

Dodali do schowkaStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

NIEMCY / Badenia Witenbergia / Heidelberg

SZWECJA / Szwecja zachodnia / Lysekil

SZWECJA / Szwecja zachodnia / Lysekil

WłOCHY / Toskania / Florencja

SZWECJA / Szwecja zachodnia / Lysekil

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl