Galeria zdjęć

Katedra katolicka - St. Louis

LIBAN / Bejrut / .

Zdjęcia: ., Bejrut, Katedra katolicka - St. Louis, LIBAN
odsłon: 123 | poleca: 4 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2019-09-18 23:48
Data wykonania
maj 2019
Miejsce
Dodane do galerii
Bejrut. Liban

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Warto rozmawiać, czyli anegdota związana z tą fotografią. Katedra katolicka była jednym z obiektów, które chciałem odwiedzić i sfotografować. Ku mojemu zdziwieniu, z lewej strony kościoła stały wojskowe pojazdy i kręciło się kilku żołnierzy z automatami. Kiedy jeden z nich stojący na linii mojej drogi powiedział, że nie mogę fotografować katedry, odpowiedziałem - rozumiem bo patrzysz w tą samą stronę co ja. Żołnierz do mnie - i co z tego? Ja na to - popatrz w drugą stronę, na wasze auta, a ja tymczasem zrobię fotkę i pójdę sobie dalej. Usłyszałem - zgoda, ale tylko jedną :)Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

CZARNOGÓRA / Zatoka Kotorska / Zatoka Kotorska

GRECJA / - / Zakhyntos

SRI LANKA / centralny / okolice Hatton

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl