Galeria zdjęć

Manta Pass

INDONEZJA / Komodo National Park / Manta Pass

Zdjęcia: Manta Pass, Komodo National Park, Manta Pass, INDONEZJA
odsłon: 555 | poleca: 5 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2020-05-03 10:10
Data wykonania
lipiec 2016

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Widziałam film o mantach, który nakręcił mój idol - Nicolas Hulot i odtąd marzę o zobaczeniu ich w realu. Niesamowite zwierzęta. Zazdroszczę!

Nurkowanie z mantami to jedne z najpiękniejszych chwil w moim życiu. Emocje wprost niezwykłe! Widok z pokładu łodzi piękny, ale po zanurkowaniu, wielkie zaskoczenie. Nie spodziewałem się takiego widoku i mojej reakcji. Kilkanaście mant w najbliższym otoczeniu, dosłownie nieomal ocierających się o mnie, krystalicznie czysta woda i ten wszechogarniający spokój. Większość miała rozpiętość "skrzydeł" 4-5 metrów. Niektóre musiały mieć ponad 6 metrów. Wrażenie niesamowite.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Dolny Śląsk / Rudawy Janowickie

ALGIERIA / Sahara / Iherir

ALGIERIA / Sahara / Tin Merzouga

ALGIERIA / Sahara / Guelta Iherir

POLSKA / . / .

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl