Galeria zdjęć

Kolory Maroka

MAROKO / Maroko / Maroko

Zdjęcia: Maroko, Maroko, Kolory Maroka, MAROKO
odsłon: 414 | poleca: 19 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 1 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2020-07-09 10:13
Data wykonania
luty 2020
Miejsce

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:gdzieś po drodze

Komentarze do zdjęcia

Zgadzam sie, trzeba szukać tam gdzie inni niewiele widzą. Podziwiam twoje OKO, kadrujesz świadomie podporządkowując linie proste, krzywizny, kolory idealnej kompozycji.
A podobno przyrody nie da sie okiełznać????

Pewnie dlatego,że to najbardziej pożądane przez turystów atrakcje,ale mając więcej czasu warto zatopić się w zieleni licznych parków pełnych ptaków...

krajobraz prawie jak z Mazowsza:) wierzyć się nie chce że to z Maroka (ja stamtąd pamiętam tylko jeden wielki słoneczny piekarnik + pył, kurz, pył, kurz, skały, piach, pył. piach i znowu skały:):)

krajobraz prawie jak z Mazowsza:) wierzyć się nie chce że to z Maroka (ja stamtąd pamiętam tylko jeden wielki słoneczny piekarnik + pył, kurz, pył, kurz, skały, piach, pył. piach i znowu skały:):)Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / Dubaj / Dubaj

POLSKA / woj.podlaskie. / pow. hajnowski.

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Szlak na Rysy.

SłOWACJA / kraj żyliński. / pow. Liptowski Mikulasz.

POLSKA / woj.podlaskie. / pow.bielski.

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl