Galeria zdjęć

Bóg słońca, obfitości i urodzaju

CZECHY / Beskid Śląsko Morawski / Radhost

Zdjęcia: Radhost, Beskid Śląsko Morawski, Bóg słońca, obfitości i urodzaju, CZECHY
odsłon: 364 | poleca: 2 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2020-11-29 19:20
Data wykonania
lipiec 2020

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Czytam i nic nie dostrzegam.

Przeczytaj ze zrozumieniem swoje komentarze to zobaczysz, co mogło być obraźliwego.

longin 1974 , a kogo ja obrazalem ?

Klim, nie o to chodzi. Odnosić się i komentować ma każdy prawo i takiego prawa nikomu nie odbieram. Ja, odnosząc się do średniowiecza skomentowałem tylko stan wiedzy na temat tej epoki i dlaczego tak jest postrzegana. Takie wiadomości były już w podręczniku do I klasy szkoły średniej z języka polskiego. Dlaczego tak jest, napisałem posługując się dalej zdobytą wiedzą. Natomiast to nikogo nie obrażało. Ty zrobiłeś krok dalej i przeniosłeś dyskusję na sferę światopoglądu. To na tym portalu jest ujęte w regulaminie. Ten portal przez lata dlatego mógł funkcjonować, gdyż mimo różnego spojrzenia na świat ludzie dzielili się swoimi doświadczeniami z podróży, każdy na swój sposób. Tam, gdzie te granice były naruszane, kończyło się to interwencją użytkowników, lub blokadą ludzi, którzy tego nie mogli pojąć. Jest wiele witryn, które są rozgrzane do czerwoności sporami ideologicznymi. Tu możemy sobie to darować. Ponadto wydaje mi się, że podróżnik, jeżeli rzeczywiście chce być za takiego uważany, musi wręcz zachować pewien dystans do spraw światopoglądowych. Dlatego wróćmy do normalnego stanu rzeczy, nie obrażając. Życzę dobrego dnia.

longin 1974, przeciez nie ja zdjecie wstawilem i nie ja pierwszy odnioslem sie do posagu bozka poganskiego, dlaczego wiec zwracasz mi tylko uwage , a nie innym ?

ru_da, czy nie to Ty napisalas, ze moge na nowo odwaznie czesc Swiatowidowi i Kupale oddawac ?Sama sie wmieszalas w temat.

Klim - mnie do tego nie mieszaj. Nie wspominałam o żadnej sekcie. To Ty rwiesz się do składania hołdów bożkom swoich przodków. Twoje prawo - póki co, to jeszcze wolny kraj. I nie musisz przyznawać mi racji.
Longin ma słuszność - to dyskusja na inny portal ;))

Tak swoją drogą lubię RMF

Dzięki Pawle, znalazłem. Mi bardziej chodziło nie o światopogląd, raczej o konkretne spojrzenie na historię, ale widzę, że na to przeszło. Pozdrawiam.

Sprawdziłem Longin1974 i u mnie wszystko OK! link przenosi do youtuba do felietonów Tomasza Olbratowskiego: Wesołe spiski; i drugi: Jaszczury i masoni. ((-: To nie są poważne treści ((-:, chciałem po prostu trochę rozładować dyskusje światopoglądową.

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

ROSJA / Kabardyno-Bałkaria / Elbrus

ROSJA / Kaukaz / Prijut 11

WłOCHY / Apulia / Alberobello

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl