Galeria zdjęć

Zapraszam na obiad

POLSKA / Dolina Noteci / Nadnoteckie łęgi

Zdjęcia: Nadnoteckie łęgi, Dolina Noteci, Zapraszam na obiad, POLSKA
odsłon: 892 | poleca: 12 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2021-01-15 16:37
Data wykonania
styczeń 2021

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Canon 7D- Tamron SP 150-600mm F / 5-6,3 Di VC USD G2

Komentarze do zdjęcia

Bingo. Zapamiętałem je sobie. Masz bardzo ładne zdjęcia. Bardzo mi się podobają.

Anno, dość dawno nie klęłaś na tym portalu :-) Wtedy to były rozróby. Panie Piotr, nawet nie zauważyłam twego nadepnięcia na ten niby odcisk, takie to było dla mnie nieważne. Zresztą Lidia bardzo dobrze się wypowiedziała wobec bez sensu "zarzutów".

Na was, Anno i Arturze, to zawsze można liczyć, jak trzeba jakąś rozróbę zrobić . hihihi :-)

O widze ze akras zostala zaliczona do trollow tego forum, witaj w klubie hehe

@akras
"piotr-krk, który nawet już awatara nie masz."

Śmieszna jesteś. _Nigdy_ nie miałem zdjęcia profilowego. _Nigdy_ nie zmieniałem (standardowego) awatara (https://www.globtroter.pl/images/avatar_m.gif) i w dalszym ciągu jest on przypisany do mojego profilu.

"Poproszę link do czegoś, gdzie mi niby na odcisk nadepnąłeś. Nie przypominam sobie czegoś takiego. Więc nie pisz nieprawdy."

Dziecięca argumentacja: "nie pamiętam wiec to nieprawda". ROTFL. Przykładowo skrytykowałem wypowiedzi Akras w zmoderowanym (i linkowanym tu) wątku dotyczącym artykułów do usunięcia (https://www.globtroter.pl/forum/watek,92134,artykuly,do,usuniecia.html)

"Mógłbyś powyższego też nie robić wobec innych użytkowników Globa bo twoje wpisy są pomówieniami. A to, że "aktualni" prowadzący Globa coś tam usunęli "dzięki" twojej działalności szpiegowskiej, to nic nie znaczy."

W wyniku moich interwencji artykuły nieregulaminowe zostały usunięte lub zmienione.

Z łaski swojej przestań trollować.

Widze ,ze wrogowie moich wrogow staja sie przyjaciolmi.

Piotr-krk, który nawet już awatara nie masz. Poproszę link do czegoś, gdzie mi niby na odcisk nadepnąłeś. Nie przypominam sobie czegoś takiego. Więc nie pisz nieprawdy.
Mógłbyś powyższego też nie robić wobec innych użytkowników Globa bo twoje wpisy są pomówieniami. A to, że "aktualni" prowadzący Globa coś tam usunęli "dzięki" twojej działalności szpiegowskiej, to nic nie znaczy.
Zapisz się do jakiegoś Mosadu czy co, może się tam spełnisz ;-)

To chyba "Przyjaciółka"
Ludzie , którzy nie mają zdjęć mają tendencję do "Nadeptywania" innym bez prawie żadnych konsekwencji niestety. Jest to o wiele łatwiejsze.

Generalnie to nie jest odpowiednie miejsce na dyskusje nie dotyczące zamieszczonego zdjęcia. Ale uprzejmie odpowiem.

@Antoni: Swoje zdjęcia zamieszczam na swojej stronie. Nie mam silnej potrzeby przedstawiania ich wszędzie lub byle gdzie. W szczególności nie mam parcia na zamieszczanie swych zdjęć na portalu, gdzie wielu użytkowników (także Antoni) "poleca" zdjęcia bez względu na ich wartość, po prostu, "jak leci". Jednakże nie wykluczam zamieszczenia na Globtroterze części swojego dorobku fotograficznego. Notabene, znikomy ułamek procenta użytkowników portalu https://www.globtroter.pl/spolecznosc/lista.phtml udostępnia swoje zdjęcia.
Użytkownikowi Antoni nadepnąłem kiedyś na odcisk komentując treści pochodzące od niego.

@Akras: Kłamstwem jest, że skrytykowałem jakiekolwiek zdjęcia. Nie przedstawiłem na tym portalu ani jednej opinii czy komentarza dotyczącego zdjęcia. Moje komentarze pod zdjęciami były wyłącznie krytyką innych wypowiedzi lub były zgłoszeniem wątpliwości co do pochodzenia zdjęcia.

Nieprawdą jest, że "często" uważam artykuły ("felieteny", LOL) za splagiatowane. Zdarzyło się to zaledwie kilka razy (3?), podczas gdy artykułów na portalu jest kilkaset. Nieprawdą jest, że "często" moje zgłoszenia plagiatów były nieprawdziwe. Zgłosiłem ewidentne naruszenia praw autorskich i _za_każdym_razem_ artykuły były usuwane przez moderatora (Stecan, Lelnard ) lub modyfikowane przez autora (LidiaR) https://www.globtroter.pl/forum/watek,92134,artykuly,do,usuniecia.html.
Użytkowniczce Akras nadepnąłem kiedyś na odcisk komentując treści pochodzące od niej.

I nawet tutaj pod tym zdjeciem, kloca sie ptaszki.zamiast podziwiac zimorodka, poki jeszcze jest.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

GRECJA / Kreta / Półwysep Akrotiri Klasztor Agia Triada

GRECJA / Kreta / Wąwóz Imbros

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl