Galeria zdjęć

Poranek na Szczyrbskim Stawem.

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Szczyrbski Staw.

Zdjęcia: Szczyrbski Staw., Wysokie Tatry., Poranek na Szczyrbskim Stawem., SłOWACJA
odsłon: 230 | poleca: 5 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2021-01-23 15:49
Data wykonania
sierpień 2017

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Krywań,Siodełkowa Kopa, Jamskie Turnie, Liptowska Turnia, Szczyrbskie Solisko, u podnóża jedna z dwóch skoczni narciarskich, Szczyrbski Szczyt, Grań Baszt, Żabia Turnia Mięguszowiecka, Kopa Popradzka.

Komentarze do zdjęcia

Muszę Ci się przyznać, że kilkanaście lat temu takie zdjęcia się na tym portalu nie liczyły, pewnie też nie pamętasz gdyż jesteś tu krótko że z Polski zdjęcia nie były wogóle oceniane i komentowane, to ja właśnie zacząłem walczyć o takich globtroterów, których nie było stać na wyjazd zagraniczny, a niektórzy będąc już w podeszłym wieku pierwszy raz zobaczyli nasze morze. Także próbowałem przekonywać iż nie jest to portal dla fotografów tylko dla zwykłych łajzów, którzy lubią chodzić i zwiedzać a co za tym idzie nie każdy ma sprzęt z najwyższej półki. Skoro chodzisz po górach to wiesz jaki jest zbędny balast w postaci porządnego aparatu fotograficznego. Szkoda, że nie udostępniasz fotek z Tatr, fajnie jest zobaczyć miejsca gdzie byłeś są to miłe wspomnienia Pozdrówka.

Oczywiście, że oglądam inaczej po co w ogóle miałbym sobie zawracać dupę taką sprawą. Też bardzo lubię Tatry, to że nie zamieszczam z nich fotek, wcale nie oznacza, że po nich nie chodzę.

Pawle już przeprosiłem i obawiam się, że problemy z datami mogą się powtarzać za co z góry przepraszam ponieważ jak fotkę obrabiasz chociażby kadrujesz to już data na fotce jest ta którą ją kadrowałeś a nie ta kiedy robiłeś a oprócz tego pokazuje "nieklasyfikowane" więc proszę nie zwracaj na to uwagi. Z drugiej strony miło mi, że interesują Cię moje fotki. Pozdrówka.

Ale w sumie z poprawionym balansem lepsze, tylko to ściemnianie z datą wykonania, szczególnie w okresie kiedy cierpimy z powodu ograniczeń w podróżach ... niepotrzebne.

Zwróciłem na nie uwagę, ponieważ pamiętam wszystkie zdjęcia (te lepsze), które poleciłem, a to akurat wyszło Ci nieźle. Domyślam się, że byłeś tam wielokrotnie, co nie zmienia faktu, że zamieściłeś to same zdjęcie z różnymi datami. Flogowy zwyczaj, który mi się nie podoba. Niebo odchmurzone, ale odbicie zostało to samo ((-:

"paweł.p" wszystko możliwe, nie miałem zielonego pojęcia,że to takie ważne(data). Na ponad 90 tyś.zdjęć które posiadam a byliśmy tam sporo razy, bo jest to nasze miejsce, poza basenami termalnymi we Wrbowie, gdzie ładujemy akumulatory przed kolejnym wyjściem na szlak. Dla nas to miejsce jest szczególne chociażby dlatego, że autem można podjechać bardzo blisko a przypomnę że w nogach mamy sporo km. więc to się liczy a jak widać jest co podziwiać. Byliśmy tu o każdej porze dnia, od wschodu do zachodu słońca więc za każdym razem jest inaczej. Także proszę mi wybaczyć jak kolejne fotki będą z innymi datami, nie sposób zapanować jeśli już fotki były modyfikowane. Pozdrawiam i życzę udanego dnia.

Ładna fotka, ale chyba już ją widziałem tylko z datą sierpień 2017?Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Dolina Noteci / Nadnoteckie łęgi

LIBAN / Środkowy Liban / Baalbek

LIBAN / brak / Dolina Qadisha

LIBAN / Północny Liban / Byblos (Jbail)

LIBAN / Dolina Bekaa / Baalbek

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl