Galeria zdjęć

Na Ścieżce Króla

HISZPANIA / Andaluzja / El Chorro

Zdjęcia: El Chorro, Andaluzja, Na Ścieżce Króla, HISZPANIA
odsłon: 108 | poleca: 8 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2021-02-06 12:16
Data wykonania
maj 2019

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Antoni ma rację - obecna konstrukcja ścieżki jest solidna i bezpieczna. Pod nią widoczna jest stary szlak, na którym naprawdę było niebezpiecznie. Nawet kilku śmiałków straciło tam życie. Dlatego wybudowano nową konstrukcję i teraz przeciętny turysta (byle bez lęku wysokości) może spokojnie podziwiać to fascynujące miejsce.
A tłumek? To tylko chwilowa kolejka do balkonika widokowego, gdzie niemal każdy musi zrobić sobie fotkę. A wiadomo - mizdrzenie się do obiektywu trochę trwa. A ponieważ ścieżka jest wąska, to nawet ci, którzy mizdrzyć się nie zamierzają, muszą chwilę cierpliwie w tym miejscu poczekać, bo nie ma jak tej kolejki ominąć ;)))

Po czymś takim byle czym chodziło się kilka lat wstecz, obecne półki, czy balkony są już solidną konstrukcją, tak, że nawet król nie ma się czego wstydzić :)

Ojojoj! Tłumek na takim "byle czym" , raczej nie! ;)Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

INDIE / Ladakh / Lamayuru

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Dolina Wielicka.

ANGLIA / Londyn / Londyn

PORTUGALIA / Środkowa Portugalia / Leiria

INDIE / Ladakh / Lamayuru

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl