Galeria zdjęć

Kąclawa - kościół pomocniczy św. Wojciecha.

POLSKA / pow. nowosądecki. / gmina Grybów.

Zdjęcia: gmina Grybów., pow. nowosądecki., Kąclawa - kościół pomocniczy św. Wojciecha., POLSKA
odsłon: 54 | poleca: 3 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2021-04-07 15:01
Data wykonania
październik 2018

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Kościół zbudowano w latach 1926-29 według projektu Zdzisława Mączeńskiego. Obiekt drewniany konstrukcji zrębowo-słupowej, trójdzielny (prezbiterium, nawa i wieża), nieorientowany.Wieża konstrukcji słupowo-ramowej z pozorną izbicą, o ścianach pochyłyc

Komentarze do zdjęcia

Kościół zbudowano w latach 1926-29 według projektu Zdzisława Mączeńskiego. Obiekt drewniany konstrukcji zrębowo-słupowej, trójdzielny (prezbiterium, nawa i wieża), nieorientowany.Wieża konstrukcji słupowo-ramowej z pozorną izbicą, o ścianach pochyłych ku górze i poprzedzona małą kruchtą. Pokryta blaszanym dachem namiotowym zwieńczonym pozorną latarnią. Nad nawą dach przyczółkowy, nad prezbiterium wielopołaciowy, obydwa blaszane. Na środku bocznych ścian nawy podcienia. Kościół oszalowany pionowo z listwowaniem.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

INDIE / Jammu and Kashmir / Charasa

INDIE / Jammu and Kashmir / Leh

INDIE / Darjeeling / Bagdogra

INDIE / Jammu and Kashmir / Leh

INDIE / Jammu and Kashmir / Charasa

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl