Galeria zdjęć

Ze szlaku na Sławkowski Szczyt.

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Szlak na Sławkowski Szczyt.

Zdjęcia: Szlak na Sławkowski Szczyt., Wysokie Tatry., Ze szlaku na Sławkowski Szczyt., SłOWACJA
odsłon: 114 | poleca: 6 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2021-04-20 16:29
Data wykonania
wrzesień 2016

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Byl jednym z pierwszych moich szczytów w Tatrach Słowackich , bylam na nim dwa razy bo bardzo go lubię chociaż to taka wielka kupa kamieni. ;) Pozdrawiam.

Nie powiedziałbym że to "zdradny" bardzo monotonny szlak i długi, fakt my go zdobyliśmy za drugim razem, pierwszy raz zawróciliśmy z powodu złej pogody a raczej z braku widoków bo jak wiesz nie ma złej pogody to tylko MY jesteśmy nieodpowiednio ubrani. Do szczytu mieliśmy około 45 minut a jednak rozsądek wziął górę. Za to jak widzisz za drugim razem było ekstra. Nauczyliśmy się sprawdzać pogodę w internecie i uwierz sprawdza się. Miłej niedzieli.

Jak mi powiedzieli Słowacy.... to je taki zdradny stit... ;)Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl