Galeria zdjęć

Klasztor pocysterski z XIII wieku w Bierzwniku

POLSKA / zachodniopomorskie / Bierzwnik

Zdjęcia: Bierzwnik, zachodniopomorskie, Klasztor pocysterski z XIII wieku w Bierzwniku , POLSKA
odsłon: 191 | poleca: 6 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2021-04-22 10:03
Data wykonania
kwiecień 2021

Opis zdjęcia
21.04.2021

Komentarze do zdjęcia

Longin, "nic szczególnego" nie miało zabarwienia pejoratywnego. Bardziej miałem na myśli brak wodotrysków, typu: pierwsza piątka z listy UNESCO, dąb Bartek w tle, czy Everest na horyzoncie. Poza tym chciałem wyrazić opinię pozytywną, bo po pierwsze: bryła jest dosyć skomplikowana, zdjęcie robione z dołu, a nigdzie się nie "wali" ostatnio widziałem na Globku kilka takich zdjęć jakby w środku nastąpił kolaps grawitacyjny, strach się bać. No i to co najbardziej kuleje, czyli brak nieba, tu jest ok! Przygniatająca liczba zdjęć publikowanych na globie ma skopaną, albo nie ma w ogóle górnej części zdjęcia. Co akurat nie dziwi, bo przecież kto z nas używa statywu, lub filtrów połówkowych? A bez tego nie da się zrobić przyzwoitego zdjęcia pejzażu, czy krajobrazu w przeważającej części dnia )-: I nawet jak obiekt jest ciekawy, nawet przyzwoicie wykadrowany, to zdjęcie w odbiorze jest do bani, gdy brakuje całego nieba, albo na skutek prób ratunkowych, pierwszy plan jest czarny, a na granicy temperatur powstaje nieciekawe halo. Takie zdjęcia jak to polecam z przyjemnością.

Dziękuję Pawle :) słońce tego dnia dopisało

Dla mnie Pawle to są skarby takie miejsca.

Bardzo ładna kompozycja, Drogomił, niby nic szczególnego ale przyjemnie się ogląda.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl