Galeria zdjęć

Magot gibraltarski (Makak gibraltarski)

GIBRALTAR / Gibraltar. / Gibraltar,

Zdjęcia: Gibraltar,, Gibraltar., Magot gibraltarski (Makak gibraltarski), GIBRALTAR
odsłon: 279 | poleca: 4 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2021-04-28 18:19
Data wykonania
lipiec 2019

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Prawdopodobnie brytyjscy żołnierze przywieźli je z Afryki w XVII wieku i wypuścili na wolność. Dzięki sprzyjającemu klimatowi i doskonałym warunkom zadomowiły się na zalesionej górze. Legenda głosi, że tak długo jak makaki żyją w Gibraltarze, tak dłu

Komentarze do zdjęcia

Ciekawa historia, a juz myslalem, ze one sa tam od zawsze, takie europejskie malpy, podobnie jak w starozytnosci mozna bylo spotkac lwa w Grecji.

Prawdopodobnie brytyjscy żołnierze przywieźli je z Afryki w XVII wieku i wypuścili na wolność. Dzięki sprzyjającemu klimatowi i doskonałym warunkom zadomowiły się na zalesionej górze. Legenda głosi, że tak długo jak makaki żyją w Gibraltarze, tak długo ten fragment ziemi będzie należał do Brytyjczyków (należy do nich od 1713 r.). info;https://madameedith.com/podroze/gibraltar/makaki-gibraltarskie-malpy/Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl