Galeria zdjęć

W górach Gran Canarii

HISZPANIA / Wyspy Kanaryjskie / Gran Canaria

Zdjęcia: Gran Canaria, Wyspy Kanaryjskie, W górach Gran Canarii, HISZPANIA
odsłon: 242 | poleca: 8 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 1 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2021-10-29 10:44
Data wykonania
sierpień 2021

Opis zdjęcia
Los Azulejos

Komentarze do zdjęcia

Super... jak kameleon ;)))

Dziewczyna super.

O.k. To za jakiś czas... jak panienka się już wdrapie i zajmie wygodne miejsce na skale ;)))

Sam jestem ciekawy czy mam rację?

Paweł - dzięki za tyle cennych wskazówek. Z pewnością przydadzą mi się na przyszłość. Mam z tego miejsca jeszcze wiele ujęć, niektóre chyba spełniałyby Twoje wymagania. Może jeszcze kiedyś wrzucę :) Co do nieba - wiem, malownicze chmurki o wiele ciekawiej się na fotach prezentują. Ale co ja zrobię, że uwielbiam takie niebo ;)))
Pozdrawiam również.

Takie kadrowanie marnuje potencjał zdjęcia: pionizacja ujęcia zupełnie nijakim i statycznym niebem, zabija cały dół, w którym całkiem sporo się dzieje i raczej rozmydla fajne kolorowe skały zamiast je uwypuklić. Ja zmieniłbym orientację zdjęcia ucinając niebo z całym tym czarnym szczytem, zostawiając niebieską wstawkę pomiędzy kolorami. Lepiej byłoby wyciąć całkiem, ale wtedy zaburza się proporcje, a nie można ruszyć lewej strony, aby nie zabrać tlenu kobiecie. Niestety prawej krawędzi, też nie można ruszyć bp drzewko wjedzie do środka, a to nie jest dobre dla kompozycji. Moim zdaniem, tak wykadrowane ujęcie byłoby zdecydowanie ciekawsze. Pozdr.

Iwonko - tę kobitkę na fotce zobaczyłam dopiero, jak o niej napisałaś. Faktycznie - wtopiła się w podłoże jak kameleon. Mam dużo ujęć z tego miejsca, ale prawie wszystkie z ludźmi. Do zamieszczenia tu szukałam jakiegoś zdjęcia bez ludzi i myślałam, że mi się udało. A tu proszę... ;)))
Gratuluję spostrzegawczości

Menhir - nie ma tego dużo, to właściwie wyjątkowe miejsce, łatwo dostępne. Widziałam jeszcze wyżej w górach (z daleka) cały pas takich skał, ale nie wiem jak tam jest z dostępem, pewnie trzeba zrobić dłuższą wycieczkę, a może nawet wspinaczkę... Ja miałam za mało czasu. Byłam tylko tydzień, a chciałam zwiedzić jak najwięcej. Ale tak czy inaczej góry Cran Canarii są cudne :)

Babeczka idealnie wkleiła się w krajobraz :)

Kolorowe góry - czyli to, co lubię najbardziej. Jest tam tego więcej?Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

WĘGRY / Budapeszt / Góra Gellerta

POLSKA / kujawsko-pomorskie / Radzyń Chełmiński

GRECJA / Zakynthos / góra Skopos

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl