Galeria zdjęć

Bazylika św. Pawła za Murami - wnętrze.

WłOCHY / Rzym. / Rzym.

Zdjęcia: Rzym., Rzym., Bazylika św. Pawła za Murami - wnętrze., WłOCHY
odsłon: 87 | poleca: 1 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2022-12-04 20:57
Data wykonania
październik 2022
Miejsce

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Na zdjęciu "Ołtarz Papieski" Sarkofag ze szczątkami św. Pawła - tu można zobaczyć - "Grób św. Pawła" za kratą, w głębi, można zobaczyć bok sarkofagu z marmuru dziewiczego, w którym znajdują się szczątki św. Pawła. "Łańcuch św. Pawła" - W urnie z pozłacanego brązu, umieszczonej pomiędzy Grobowcem św. Pawła a Ołtarzem Papieskim, przechowywany jest łańcuch złożony z dziewięciu pierścieni. Najstarsza napotkana tradycja głosi, że jest on częścią łańcucha, którym przykuty był Św. Paweł, kiedy przebywał w Rzymie jako więzień. "Bazylika Cesarza Konstantyna" - U dołu: najnowsze prace archeologiczne ujawniły pozostałości absydy pierwotnej Bazyliki Konstantyna (IV w.), której usytuowanie było odwrotne względem współczesnej konstrukcji.

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

GRECJA / Karpathos / Olympos

POLSKA / woj.warmińsko-mazurskie. / Święta Lipka.

POLSKA / woj.warmińsko-mazurskie. / Święta Lipka.

POLSKA / woj.warmińsko-mazurskie. / Reszel.

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl