Galeria zdjęć

W Jaskini Postojnej.

CHORWACJA / Miasto Postojna. / Jaskinia Postojna.

Zdjęcia: Jaskinia Postojna., Miasto Postojna., W Jaskini Postojnej., CHORWACJA
odsłon: 182 | poleca: 1 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2023-05-03 20:27
Data wykonania
kwiecień 2023

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Postojna Jaskinia to perła na turystycznej mapie Słowenii. Jest tak ogromna, że kursuje w niej własna kolejka. Miejsce to zachwyca gości z całego świata przepięknymi formami skalnymi, które zostały wyeksponowane za pomocą światła. Jedyna na świecie jaskiniowa kolejka o podwójnym torze, pierwsza na świecie podziemna kolejka w jaskini została otwarta w Jaskini Postojnej w 1872 r. Jaskinia ma blisko 20 km podziemnych sal i korytarzy. Trasa turystyczna o długości 5,5 km zajmuje tylko 1,5 godziny, gdyż 4-kilometrowy odcinek tzw. Starego Korytarza pokonuje się kolejką elektryczną. Do przejścia pozostaje 1700 m.

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

AZERBEJDżAN / Baku / Baszta Dziewicza

AZERBEJDżAN / Baku / Baku

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl