Galeria zdjęć

Kryształy i lustra

IRAN / Teheran / Pałac Królewski Golestan

Zdjęcia: Pałac Królewski Golestan , Teheran, Kryształy i lustra, IRAN
odsłon: 160 | poleca: 4 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2024-04-12 00:06
Data wykonania
kwiecień 2024
Miejsce
Dodane do galerii
Iran

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Pałac Golestan, czyli Pałac Kwiatów znajdujący się w centralnej części Teheranu, został wzniesiony na przełomie XVIII i XIX w. Pałac szachów Iranu, zachwyca luksusowo urządzonymi pokojami, pełnych luster, srebrnych i kryształowych żyrandoli. Od 2013 roku kompleks pałacowy widnieje na liście światowego dziedzictwa UNESCO.

Pałac Królewski Golestan to jedno z najciekawszych miejsc, które można odwiedzić w Teheranie. Bardziej niż na zewnątrz pałacu, będą Państwo Niestety fotografowanie jest zabronione prawie wszędzie, więc to od Ciebie zależy, ile uda Ci się udokumentować.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

AZERBEJDżAN / Baku / Baku

IRAN / Kerman / .

POLSKA / podkarpackie / Połonia Wetlińska

UKRAINA / Zakarpacie / dworzec kolejowy Turki

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl