Galeria zdjęć
(-)
ETIOPIA / Dolina Omo / wioska Mursi
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.43 | SW:4.06 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2008-07-08 21:12
- Data wykonania
- wrzesień 2007
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Gratuluję. Piękne.
¶wietne
Rewelacyjne zdjęcie
wizualizacja naszych wyobrażeń o Etiopii. a co do zapłaty za takie foty, to bez przesady. można dawać kasę biednym dzieciom, je¶li uznamy, ze to poprawi ich sytuację choćby przej¶ciowo, ale nie uważam, żeby trzeba było z tego robić nakaz moralny. a w robieniu takich zdjęć nie widzę nic niewła¶ciwego.
naprawdę poruszaj±ce
bardzo poruszylo mnie to zdjecie , pawiedz tak szczerze temu chlpocu tez dalas 30 gr za to zdjecie? co odczowasz robiac takie zdjecia ? czy tylko myslisz zeby byl dobry kadr ,swiatlo itp. ?
robi wrazenie..zdjecie super, co do tematyki - porusza :(
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
(-)
ETIOPIA / Dolina Omo / wioska Mursi
- Autor
- "> ( SO:4.43 | SW:4.06 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2008-07-08 21:12
- Data wykonania
- wrzesień 2007
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Gratuluję. Piękne.
¶wietne
Rewelacyjne zdjęcie
wizualizacja naszych wyobrażeń o Etiopii. a co do zapłaty za takie foty, to bez przesady. można dawać kasę biednym dzieciom, je¶li uznamy, ze to poprawi ich sytuację choćby przej¶ciowo, ale nie uważam, żeby trzeba było z tego robić nakaz moralny. a w robieniu takich zdjęć nie widzę nic niewła¶ciwego.
naprawdę poruszaj±ce
bardzo poruszylo mnie to zdjecie , pawiedz tak szczerze temu chlpocu tez dalas 30 gr za to zdjecie? co odczowasz robiac takie zdjecia ? czy tylko myslisz zeby byl dobry kadr ,swiatlo itp. ?
robi wrazenie..zdjecie super, co do tematyki - porusza :(
Polecaj± to zdjęcie






























