Galeria zdjęć
Trochę dizajnu Tunezji - CHAŁPA
TUNEZJA / brak / brak
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.21 | SW:3.76 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2008-08-16 21:48
- Data wykonania
- paĽdziernik 2007
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Acha, no i trochę szkoda bo byli¶my tam krótko. Przyjechali¶my póĽnym popołudniem a wyjeżdżali¶my następnego dnia wcze¶nie rano przed wschodem słońca. Cóż, tak to jest jak chce się poł±czyć przyjemne z pożytecznym... ;-))
Acha, no i trochę szkoda bo byli¶my tam krótko. Przyjechali¶my póĽnym popołudniem a wyjeżdżali¶my następnego dnia wcze¶nie rano przed wschodem słońca. Cóż, tak to jest jak chce się poł±czyć przyjemne z pożytecznym... ;-))
Wła¶ciwie to trochę na odwrót było. Przy okazji "chlupania" zrobiłem pare fotek. Hotel mie¶ci się w Matmacie, i zawitali¶my do niego wracaj±c z Libii wykończeni i cali pokryci potem i pyłem. Na miejscu zafascynowała mnie cisza i spokój, delikatny wietrzyk i basen na ¶rodku pustynii, oraz przesympatyczna obsługa:)
Swietne miejsce na wakacje! :) Trzeba bylo zrobic przy okazji "chlup!" do basenu hihi :))
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Trochę dizajnu Tunezji - CHAŁPA
TUNEZJA / brak / brak
- Autor
- "> ( SO:4.21 | SW:3.76 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2008-08-16 21:48
- Data wykonania
- paĽdziernik 2007
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Acha, no i trochę szkoda bo byli¶my tam krótko. Przyjechali¶my póĽnym popołudniem a wyjeżdżali¶my następnego dnia wcze¶nie rano przed wschodem słońca. Cóż, tak to jest jak chce się poł±czyć przyjemne z pożytecznym... ;-))
Acha, no i trochę szkoda bo byli¶my tam krótko. Przyjechali¶my póĽnym popołudniem a wyjeżdżali¶my następnego dnia wcze¶nie rano przed wschodem słońca. Cóż, tak to jest jak chce się poł±czyć przyjemne z pożytecznym... ;-))
Wła¶ciwie to trochę na odwrót było. Przy okazji "chlupania" zrobiłem pare fotek. Hotel mie¶ci się w Matmacie, i zawitali¶my do niego wracaj±c z Libii wykończeni i cali pokryci potem i pyłem. Na miejscu zafascynowała mnie cisza i spokój, delikatny wietrzyk i basen na ¶rodku pustynii, oraz przesympatyczna obsługa:)
Swietne miejsce na wakacje! :) Trzeba bylo zrobic przy okazji "chlup!" do basenu hihi :))
Polecaj± to zdjęcie































