Galeria zdjęć

atrapa Polinezjii

USA / brak / Illinois / Chicago

Zdjęcia: Illinois / Chicago, atrapa Polinezjii, USA
odsłon: 1594 | poleca: 14 osób | ocena techniczna: 4.53 | ocen: 26 | w schowku: 2 osób
Data dodania
2008-08-21 22:24
Data wykonania
czerwiec 2008

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

odrazu widac......

sliczne

sliczne

sliczne

sliczne

Tommy mam nadzieję, że jesteś dumny ze swojej drużyny siatkarzy, bo zagrali jak prawdziwi mistrzowie i tak zostaną za to nagrodzeni... złoto olimpijskie należy im się w 100%. to co zrobili w meczu z Brazylią to poezja. ciesze się bardzo, że wygrali i trochę żałuję, że to nie byli Polacy...

Przekorne, ale fajne, lamie schemat myslenia :-D

Tommy, uważam, że ten portal służy właśnie temu, żeby pokazywać ciekawe miejsca na świecie w dobrym ujęciu. W końcu nazwa portalu mówi sama za siebie. Fotka plus informacja dobrze się uzupelniaja. Nie wiem czy miałeś okazję obejrzeć Panoramę Raclawicką we Wrocławiu (?). Podobnie jest wyeksponowana. Dół obrazu który jest wewnątrz rotundy (więc możesz oglądać go dookólnie) jest ,,powiązany" z pięknie przygotowaną przestrzenią oddzielajacą oglądajęcego. Bardzo to przybliża widza do oglądanego klimatu. Pozdrawiam.

hehe niezłe

najpierw obejrzałam i pomyślałam: fajne:) tylko wygląda jak sztuczne (ta roślinność i brak prawdziwej perspektywy) , a potem czytam i ooo...! zgadłam! ale fajne i tak i tak, prawie nie widać ;)

Dodali do schowkaStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

MALTA / . / Mdina

NIEMCY / Nadrenia Pallatynat / Trewir

BIAłORUś / Grodno / Grodno

GRUZJA / Svaneti / Khoruldi

SAHARA ZACHODNIA / Al-Ujun-As-Sakija al-Hamra / Haoui en Naam

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl