Galeria zdjęć
Uczennice
EGIPT / Afryka / Hurghada
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:3.63 | SW:3.86 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2008-10-11 14:56
- Data wykonania
- styczeń 2008
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
A tak na marginesie mojej mocno skrytykowanej fotki dodam tylko, że gdybym poczekał aż ostatnia dziewczyna minie ten feralny słup, to mógłbym już tylko sfotografować tyłki pozostałych. Pewnie wtedy tez nie zadowoliłbym wszystkich...
Obejrzałem wspomniane przez Ciebie zdjęcie i wyraziłem swoje zdanie jak poniżej: "Czytaj±c opinie AMKB zadaję sobie pytanie: czym różni się obiektywizm od subiektywizmu? Otóż tym, że człowiek patrz±cy obiektywnie zauważy, że na komentowanej fotce jest zmrok, a ten o spojrzeniu subiektywnym zobaczy tylko nieostro¶ć..."
nie ma za co dziękować. Przy zdjęciu nr. 44607 "NA RYBKI"
Pan AMKB też się popisał swoj± kultur± w przeciwieństwie np. do mnie .....................................płakać nie będę
Dziękuję Ci, Ka¶ko, za próbę wprowadzenia głosu zdrowego rozs±dku. Naprawdę nie warto przejmować się skrajnymi ocenami, niezależnie od tego, co ich autorzy pragn± przekazać.
Po pierwsze to nie s± zaczepki, po drugie uważam, iż s± naprawdę "kiepskie" zdjęcia i w tym przypadku ocena 1 jest niesprawiedliwa! ale oczywi¶cie to tylko moje zdanie. Mam nadzieję, że nie chodzi również o sprawianie komu¶ przykro¶ci z często "szybko uchwyconej chwili " nie wszyscy s± profesjanalistami i po prostu ciesz± się z własnych "jedynkowych" ( tak tu jestem zło¶liwa) zdjęć. Pozdrawiam Wszystkich Ka¶ko.
faktycznie słup jest tu potrzebny jak ¶wince siodło, widać igebski czasu nie miał zeby poczekac aż te niewiasty go omin±, nie winię tu AMKB za t± jedynkę, bo ma chłopina rację, bł±d kardynalny...a na zaczepki ze strony ka¶ko s± żenuj±ce!
Drogi Igebski. Wystawiasz zdjęcia do konkursu wiec musisz sie liczyc z krytycznymi uwagami. Ja na prawde nie staram sie byc zlosliwy tylko zyczliwy, ale zyczliwosc polega na mowieniu prawdy prosto w oczy: Tak, to zdjecie, ktore mogłoby byc ciekawe ten slup zrujnowal, jest to czywiste praktycznie dla kazdego, kto sie interesuje fotografia. Kiedy zrobisz dobre zdjecie oceniam go wysoko. Kiedy popelniasz kardynalny blad (jak wyzej) otrzymujesz ode mnie (i Ty i wszyscy inni!) 1! I nie daj sie podpu¶cić żenuj±cym komentarzom szukaj±cego następnej "pyskówki" ka¶ko, który poumieszczał "riposty" pod moimi komentarzami.
Gdyby skala ocen zaczynała się od zera, to AMKB na pewno wykorzystałby tę możliwo¶ć. I miałby do tego prawo, tyle że skrajno¶ciami nie należy się przejmować. Wszak życie niesie tyle barw po¶rednich, dalekich od czarno-białego schematu...
AMKB z t± 1-k± to chyba przesada!
O na prawdę? A nie można było trochę poczekać i zostawić słup z boku?
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Uczennice
EGIPT / Afryka / Hurghada
- Autor
- "> ( SO:3.63 | SW:3.86 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2008-10-11 14:56
- Data wykonania
- styczeń 2008
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
A tak na marginesie mojej mocno skrytykowanej fotki dodam tylko, że gdybym poczekał aż ostatnia dziewczyna minie ten feralny słup, to mógłbym już tylko sfotografować tyłki pozostałych. Pewnie wtedy tez nie zadowoliłbym wszystkich...
Obejrzałem wspomniane przez Ciebie zdjęcie i wyraziłem swoje zdanie jak poniżej: "Czytaj±c opinie AMKB zadaję sobie pytanie: czym różni się obiektywizm od subiektywizmu? Otóż tym, że człowiek patrz±cy obiektywnie zauważy, że na komentowanej fotce jest zmrok, a ten o spojrzeniu subiektywnym zobaczy tylko nieostro¶ć..."
nie ma za co dziękować. Przy zdjęciu nr. 44607 "NA RYBKI"
Pan AMKB też się popisał swoj± kultur± w przeciwieństwie np. do mnie .....................................płakać nie będę
Dziękuję Ci, Ka¶ko, za próbę wprowadzenia głosu zdrowego rozs±dku. Naprawdę nie warto przejmować się skrajnymi ocenami, niezależnie od tego, co ich autorzy pragn± przekazać.
Po pierwsze to nie s± zaczepki, po drugie uważam, iż s± naprawdę "kiepskie" zdjęcia i w tym przypadku ocena 1 jest niesprawiedliwa! ale oczywi¶cie to tylko moje zdanie. Mam nadzieję, że nie chodzi również o sprawianie komu¶ przykro¶ci z często "szybko uchwyconej chwili " nie wszyscy s± profesjanalistami i po prostu ciesz± się z własnych "jedynkowych" ( tak tu jestem zło¶liwa) zdjęć. Pozdrawiam Wszystkich Ka¶ko.
faktycznie słup jest tu potrzebny jak ¶wince siodło, widać igebski czasu nie miał zeby poczekac aż te niewiasty go omin±, nie winię tu AMKB za t± jedynkę, bo ma chłopina rację, bł±d kardynalny...a na zaczepki ze strony ka¶ko s± żenuj±ce!
Drogi Igebski. Wystawiasz zdjęcia do konkursu wiec musisz sie liczyc z krytycznymi uwagami. Ja na prawde nie staram sie byc zlosliwy tylko zyczliwy, ale zyczliwosc polega na mowieniu prawdy prosto w oczy: Tak, to zdjecie, ktore mogłoby byc ciekawe ten slup zrujnowal, jest to czywiste praktycznie dla kazdego, kto sie interesuje fotografia. Kiedy zrobisz dobre zdjecie oceniam go wysoko. Kiedy popelniasz kardynalny blad (jak wyzej) otrzymujesz ode mnie (i Ty i wszyscy inni!) 1! I nie daj sie podpu¶cić żenuj±cym komentarzom szukaj±cego następnej "pyskówki" ka¶ko, który poumieszczał "riposty" pod moimi komentarzami.
Gdyby skala ocen zaczynała się od zera, to AMKB na pewno wykorzystałby tę możliwo¶ć. I miałby do tego prawo, tyle że skrajno¶ciami nie należy się przejmować. Wszak życie niesie tyle barw po¶rednich, dalekich od czarno-białego schematu...
AMKB z t± 1-k± to chyba przesada!
O na prawdę? A nie można było trochę poczekać i zostawić słup z boku?
Polecaj± to zdjęcie





























