Galeria zdjęć
Kanion Rzeki Yellowstone
USA / brak / Yellowston
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.04 | SW:4.58 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2008-10-20 20:02
- Data wykonania
- lipiec 2006
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Dziękuję w Kasi imieniu! Miała¶ oczywist± rację od pocz±tku ale w kreskówkach Hanny Barbery Yogi był umieszczony w wymy¶lonym Parku Jellystone, który wszyscy oczywi¶cie kojarzyli z Yellowstone. Niestety m.in. te kreskówki przyczyniły się do tego, Ľe obecnie zwiedzanie w sezonie Yellowstone jest b. trudne. Próbuje się ograniczyć liczbę zwiedzaj±cych, zakazać ruchu samochodami prywatnymi (jak np w Denali na Alasce), ustawiać sygnalizację ¶wietln± itp. W sezonie dostanie miejsca na kempingu lub w lodge'y jest bardzo trudne, a szkoda, bo to przepiękny park, czego dowodem s± zdjęcia naszych globtroterów.... Pozdrawiam....
errare humanum est...to taka słowna zabawa z Yellow i Jellow,waqżne,ze mi¶ sie odnalazł:)))Pozdrowienia dla małej osóbki,która odnalazła misia:))))
Do muchachy1: Zwracałem uwagę na to który mi¶ jest z którego Parku.... Mi¶ Yogi był z Parku JELLYSTONE... Widzisz mam wła¶nie w domu tak± malutk± osóbkę, która mi to powiedziała....:-))))) Pozdrawiam.
Do AMKB...co Ty robiłe¶ w dziecinstwie,ze nie znasz bajki o misiu Yogim?Jestem w szoku?!!
Misia Yogi nie spotkałem ale kto wie, może następnym razem los będzie łaskawszy.
Yogi to po Polsku Jogin i to wcale nie jest mi¶ tylko w hinduizmie i buddyzmie męski adept systemu rozwoju duchowego Joga... :-))) Nie jestem pewien czy jaki¶ mieszkał w Yellostown, ale na pewno, jak widać ze zdjęcia byłoby to fajne miejsce do zamieszkania... :-)
W Yellowstone mieszkał mi¶ Yogi,nieprawdaż?
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Kanion Rzeki Yellowstone
USA / brak / Yellowston
- Autor
- "> ( SO:4.04 | SW:4.58 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2008-10-20 20:02
- Data wykonania
- lipiec 2006
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Dziękuję w Kasi imieniu! Miała¶ oczywist± rację od pocz±tku ale w kreskówkach Hanny Barbery Yogi był umieszczony w wymy¶lonym Parku Jellystone, który wszyscy oczywi¶cie kojarzyli z Yellowstone. Niestety m.in. te kreskówki przyczyniły się do tego, Ľe obecnie zwiedzanie w sezonie Yellowstone jest b. trudne. Próbuje się ograniczyć liczbę zwiedzaj±cych, zakazać ruchu samochodami prywatnymi (jak np w Denali na Alasce), ustawiać sygnalizację ¶wietln± itp. W sezonie dostanie miejsca na kempingu lub w lodge'y jest bardzo trudne, a szkoda, bo to przepiękny park, czego dowodem s± zdjęcia naszych globtroterów.... Pozdrawiam....
errare humanum est...to taka słowna zabawa z Yellow i Jellow,waqżne,ze mi¶ sie odnalazł:)))Pozdrowienia dla małej osóbki,która odnalazła misia:))))
Do muchachy1: Zwracałem uwagę na to który mi¶ jest z którego Parku.... Mi¶ Yogi był z Parku JELLYSTONE... Widzisz mam wła¶nie w domu tak± malutk± osóbkę, która mi to powiedziała....:-))))) Pozdrawiam.
Do AMKB...co Ty robiłe¶ w dziecinstwie,ze nie znasz bajki o misiu Yogim?Jestem w szoku?!!
Misia Yogi nie spotkałem ale kto wie, może następnym razem los będzie łaskawszy.
Yogi to po Polsku Jogin i to wcale nie jest mi¶ tylko w hinduizmie i buddyzmie męski adept systemu rozwoju duchowego Joga... :-))) Nie jestem pewien czy jaki¶ mieszkał w Yellostown, ale na pewno, jak widać ze zdjęcia byłoby to fajne miejsce do zamieszkania... :-)
W Yellowstone mieszkał mi¶ Yogi,nieprawdaż?





























