Galeria zdjęć

Kanion Rzeki Yellowstone

USA / brak / Yellowston

Zdjęcia: Yellowston, Kanion Rzeki Yellowstone, USA
odsłon: 2030 | poleca: 2 osób | ocena techniczna: 3.72 | ocen: 11 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2008-10-20 20:02
Data wykonania
lipiec 2006
Miejsce

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Dziękuję w Kasi imieniu! Miałaś oczywistą rację od początku ale w kreskówkach Hanny Barbery Yogi był umieszczony w wymyślonym Parku Jellystone, który wszyscy oczywiście kojarzyli z Yellowstone. Niestety m.in. te kreskówki przyczyniły się do tego, źe obecnie zwiedzanie w sezonie Yellowstone jest b. trudne. Próbuje się ograniczyć liczbę zwiedzających, zakazać ruchu samochodami prywatnymi (jak np w Denali na Alasce), ustawiać sygnalizację świetlną itp. W sezonie dostanie miejsca na kempingu lub w lodge'y jest bardzo trudne, a szkoda, bo to przepiękny park, czego dowodem są zdjęcia naszych globtroterów.... Pozdrawiam....

errare humanum est...to taka słowna zabawa z Yellow i Jellow,waqżne,ze miś sie odnalazł:)))Pozdrowienia dla małej osóbki,która odnalazła misia:))))

Do muchachy1: Zwracałem uwagę na to który miś jest z którego Parku.... Miś Yogi był z Parku JELLYSTONE... Widzisz mam właśnie w domu taką malutką osóbkę, która mi to powiedziała....:-))))) Pozdrawiam.

Do AMKB...co Ty robiłeś w dziecinstwie,ze nie znasz bajki o misiu Yogim?Jestem w szoku?!!

Misia Yogi nie spotkałem ale kto wie, może następnym razem los będzie łaskawszy.

Yogi Babu biedny miś :) - to tak za Dobrowolskim :)

Yogi to po Polsku Jogin i to wcale nie jest miś tylko w hinduizmie i buddyzmie męski adept systemu rozwoju duchowego Joga... :-))) Nie jestem pewien czy jakiś mieszkał w Yellostown, ale na pewno, jak widać ze zdjęcia byłoby to fajne miejsce do zamieszkania... :-)

W Yellowstone mieszkał miś Yogi,nieprawdaż?

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

WALIA / Południe / Caerphilly

ISLANDIA / północna część wyspy,ale fioletowo jest wszędzie / Eyjafjörður

WłOCHY / Toskania / okolice Asciano. Niedaleko drogi łączącej Asciano i Sienę.

GRUZJA / Swanetia / Ushguli

GRECJA / Korfu / Sidari

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl