Galeria zdjęć

Kamienny Pejzaż

USA / brak / Park Avenue

Zdjęcia: Park Avenue, Kamienny Pejzaż, USA
odsłon: 1556 | poleca: 8 osób | ocena techniczna: 4.41 | ocen: 17 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2008-10-20 20:09
Data wykonania
lipiec 2006
Miejsce

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Jeżeli się przyjrzycie np. NIENATURALNYM falistym poziomym kreseczkom pomiędzy skałami to właśnie takie zjawisko powstaje, kiedy w trakcie "obróbki" zdjęcia w komputerze w programie np. "Photoshop" przestroi się za dużo ostrość. Być może, że powstało to w czasie kompresji zdjęcia przez Globtrotera. W takim wypadku, jeżeli to porównacie z oryginalnym zdjęciem powinno to być widoczne! Nie staram się być złośliwy ale staram się pomóc. Rozumiem i doceniam chęć zachowania oryginalnego zdjęcia, ale wg mnie przy digitalowej fotografii nie ma już takiej możliwości, bo sam aparat też poprawia zdjęcia! Pozdrawiam :-)))

"Z zasady nigdy nie dokonuję korekty wcześniej zrobionego zdjęcia" jestem za !!!

Dziękuję za cenne wskazówki. Z zasady nigdy nie dokonuję korekty wcześniej zrobionego zdjęcia, ale może to dobry pomysł. Pozdrawiam

Ładne zdjęcie, jeszcze ładniejsze miejsce, tylko chyba przestroiłeś ostrość?? PozdrawiamStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

ANGLIA / - / Leeds

HISZPANIA / Majorka / ///

CHORWACJA / a / Dubrownik

SZKOCJA / /// / Largs

SZKOCJA / - / Loch Lomond

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl