Galeria zdjęć

to jest stópka!

CHINY / Syczuan / Leshan

Zdjęcia: Leshan, Syczuan, to jest stópka!, CHINY
odsłon: 781 | poleca: 0 osób | ocena techniczna: 3.69 | ocen: 10 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2008-11-14 15:57
Data wykonania
maj 2005
Miejsce

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Czy możesz napisać coś więcej? Oglądałem jakiś czas temu dokument na Planete, i pamiętam że władze chińskie bardzo ostro próbują wymazać Buddę z pamięci narodu, zakrywając jego posągi jak tylko się da. Nawet w jakimś parku gdzie najpierw wykuli w zboczu skalnym jakąś wielką replikę Buddy, potem po kilku latach podjęli decyzję by ją zakryć wielką siatką maskującą. Efekt jest taki, że jak człowiek stoi na platformie widokowej i patrzy na to zbocze, to nawet mu przez myśl nie przemknie, że to co widzi to jest siatka maskująca a nie zbocze pokryte lasem. Na dodatek obsługa parku nabrała wody w usta i udaje, że tam nic nie ma! Tak mi się skojarzyło, bo zdjęcie zrobione w Chinach, i jakaś wielka stopa...

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

WYSPY ZIELONEGO PRZYLĄDKA / Wyspa Sal / Santa Maria

POLSKA / województwo dolnośląskie / Krasków

POLSKA / województwo dolnośląskie / Makowice

WALIA / Stolica / Cardiff

WłOCHY / Toskania / Pienza

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl