Galeria zdjęć
Piękno¶ć
SRI LANKA / Anuradphapura / Anuradhapura
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.25 | SW:4.57 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2009-02-04 21:31
- Data wykonania
- styczeń 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
TO JEST CO¦ MOŻNA DLA TAKICH WIDOKÓW TAM POJECHAĆ :))))
Niech sie tylko cieple zrobi ( a w ogole to milo neiraz oko zawiesic ) :-)))))) ....i nie tylko
teddy to juz za camere i stan pod Trafalgar fountain i dawaj na sekte :-))
Teddy: Tego NIGDY nie jest za dużo! :-))
My w Londynie mamy to na co dzien ,az za duzo :-)))))
u naszych chłopców widzę lekkie ożywienie:)))
Shark?...:-).
przesliczna dziewczyna, uroda do pozazdroszczenia :)
szkoda ze nie wzielas cell # od niej :-))
Bardzo fajna nimfa , oj ponurkował bym :)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Piękno¶ć
SRI LANKA / Anuradphapura / Anuradhapura
- Autor
- "> ( SO:4.25 | SW:4.57 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2009-02-04 21:31
- Data wykonania
- styczeń 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
TO JEST CO¦ MOŻNA DLA TAKICH WIDOKÓW TAM POJECHAĆ :))))
Niech sie tylko cieple zrobi ( a w ogole to milo neiraz oko zawiesic ) :-)))))) ....i nie tylko
teddy to juz za camere i stan pod Trafalgar fountain i dawaj na sekte :-))
Teddy: Tego NIGDY nie jest za dużo! :-))
My w Londynie mamy to na co dzien ,az za duzo :-)))))
u naszych chłopców widzę lekkie ożywienie:)))
Shark?...:-).
przesliczna dziewczyna, uroda do pozazdroszczenia :)
szkoda ze nie wzielas cell # od niej :-))
Bardzo fajna nimfa , oj ponurkował bym :)
Polecaj± to zdjęcie






























