Galeria zdjęć
ulice Kalkuty
INDIE / bengal Zachodni / Kalkuta
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.21 | SW:3.89 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2009-02-18 15:16
- Data wykonania
- styczeń 2009
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Indie - Kalkuta
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Czysto¶ć musi być.
Dobre
jak dla mnie szokuj±ce zdjęcie
Życie nie wszystkich rozpieszcza
A gdzie Kalkuta noca (2+1) .
no chociaz jeden zaczail :) bo juz myslalam ze bede sie musiala obrazic na wszystkich ;) hahaha... a tak seryjnie to chyba poczekam az ludzie przestana tak okropecznie narzekac na caly swiat :( aha, u mnie w domu cebule zawsze moj maz obiera... do cebulki ja nie przywyklam plakac wiec...
cooos mocno placzliwe te nasze dziewczyny pewnie z gatunku cebulek :-)))
Emski: Niektórzy już się tu nauczyli jak się rozmawia z Paul± - bo inaczej? - zacznie płakać! Tobie, w Twoim wieku, trzeba łopatologicznie więc staraj się zapamiętać: paulinQa - nie PaulinGa. W ten sposób jak chcesz co¶ napisać to piszesz w ten sposób: "Qłówn± droq± szła q±ska qęqaj±c" - ponimajesz? Pytasz dlaczeqo? To proste: w PaulinQi komputerze piesek, któreqo dostała od Barbi wyjadł literkę G! :-))).
nieee te baboons za kratami to nie wolno tam camery wnosic :-))
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
ulice Kalkuty
INDIE / bengal Zachodni / Kalkuta
- Autor
- "> ( SO:4.21 | SW:3.89 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2009-02-18 15:16
- Data wykonania
- styczeń 2009
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Indie - Kalkuta
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Czysto¶ć musi być.
Dobre
jak dla mnie szokuj±ce zdjęcie
Życie nie wszystkich rozpieszcza
A gdzie Kalkuta noca (2+1) .
no chociaz jeden zaczail :) bo juz myslalam ze bede sie musiala obrazic na wszystkich ;) hahaha... a tak seryjnie to chyba poczekam az ludzie przestana tak okropecznie narzekac na caly swiat :( aha, u mnie w domu cebule zawsze moj maz obiera... do cebulki ja nie przywyklam plakac wiec...
cooos mocno placzliwe te nasze dziewczyny pewnie z gatunku cebulek :-)))
Emski: Niektórzy już się tu nauczyli jak się rozmawia z Paul± - bo inaczej? - zacznie płakać! Tobie, w Twoim wieku, trzeba łopatologicznie więc staraj się zapamiętać: paulinQa - nie PaulinGa. W ten sposób jak chcesz co¶ napisać to piszesz w ten sposób: "Qłówn± droq± szła q±ska qęqaj±c" - ponimajesz? Pytasz dlaczeqo? To proste: w PaulinQi komputerze piesek, któreqo dostała od Barbi wyjadł literkę G! :-))).
nieee te baboons za kratami to nie wolno tam camery wnosic :-))
Polecaj± to zdjęcie






























