Galeria zdjęć
na drodze
UKRAINA / Kaarpaty / za przełęcz± Użock±
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:3.86 | SW:4.04 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-02-20 21:25
- Data wykonania
- sierpień 2007
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Wtedy by mnie odesłali do naszej klasy
lol, dominkom... powinnas sie z Roberto skumac... on lubi takie klimaty... widoczek rewelka... fajnie ze nie tylko rower pokazalas bo inaczej to by byla draka tutaj ;))))
no przeciez napisalem ze prawidlowy kolor ? moge dodac ze jest super ! taki ma wlasnie byc! to nie jest moda paryska tylko skutecznosc! ma byc ! brak skutecznosci moze byc SMIERTELNIE ! powazny!
A co masz do tych sakw w 2007 roku był to kolor na topie, nie tylko na Ukrainie
przydala by sie jakas persona, ale co tam na zachete ! to jest prawidlowy kolor pojazdu jednosladowego ( mam na mysli te sakwy ) do tego kamizelka high visibility oraz kask rowerowy oraz swietelaka o zmroku no i na koniec czasem zdaza sie ze rowerzysci uzywaja takiego plastikowego lizaka o dlugosci ok 40- 50 cm od strony ulicy przymocowanego do ramy roweru , to te jest wskazane !wtedy inni Cie widza i moga w czas zareagowac !
Prawie, ze sam tylko trochę mu pomogłam, co¶ Ty to nie składak na nom bym nie dała rady,było gor±co i to był mój drugi dzień po pierwszej setce kilometrów poprzedniego dnia, słonko odbija się nie od lampy, tylko od sakiewki
To jest nie do przyjęcia !!Co ten rower sam tam wjechał ? A jeszcze jedno,czy to jest składak ? Ale go pod słonko ustawiła¶ ,razi go w lampę :((( :)))))))))))
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
na drodze
UKRAINA / Kaarpaty / za przełęcz± Użock±
- Autor
- "> ( SO:3.86 | SW:4.04 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-02-20 21:25
- Data wykonania
- sierpień 2007
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Wtedy by mnie odesłali do naszej klasy
lol, dominkom... powinnas sie z Roberto skumac... on lubi takie klimaty... widoczek rewelka... fajnie ze nie tylko rower pokazalas bo inaczej to by byla draka tutaj ;))))
no przeciez napisalem ze prawidlowy kolor ? moge dodac ze jest super ! taki ma wlasnie byc! to nie jest moda paryska tylko skutecznosc! ma byc ! brak skutecznosci moze byc SMIERTELNIE ! powazny!
A co masz do tych sakw w 2007 roku był to kolor na topie, nie tylko na Ukrainie
przydala by sie jakas persona, ale co tam na zachete ! to jest prawidlowy kolor pojazdu jednosladowego ( mam na mysli te sakwy ) do tego kamizelka high visibility oraz kask rowerowy oraz swietelaka o zmroku no i na koniec czasem zdaza sie ze rowerzysci uzywaja takiego plastikowego lizaka o dlugosci ok 40- 50 cm od strony ulicy przymocowanego do ramy roweru , to te jest wskazane !wtedy inni Cie widza i moga w czas zareagowac !
Prawie, ze sam tylko trochę mu pomogłam, co¶ Ty to nie składak na nom bym nie dała rady,było gor±co i to był mój drugi dzień po pierwszej setce kilometrów poprzedniego dnia, słonko odbija się nie od lampy, tylko od sakiewki
To jest nie do przyjęcia !!Co ten rower sam tam wjechał ? A jeszcze jedno,czy to jest składak ? Ale go pod słonko ustawiła¶ ,razi go w lampę :((( :)))))))))))
Polecaj± to zdjęcie






























