Galeria zdjęć
plecka
ROSJA / Sajany Zachodnie / Tuwa
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.38 | SW:4.06 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-03-13 21:27
- Data wykonania
- wrzesień 2008
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
ziutam - czy wspomniałem, że broń w cało¶ci ma zastapić zabrania żarcia ?
Yonka ! co Ciebie tak sie wszystko zatrzęsło ? :)))) Bronia przeszkadza i to bardzo:)
(Barbi): :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
A zamiast żarcia tylko broń? Broń = żarcie.... Głupi pomysł....
No pewnie że bez Broni :))) Bronia by tylko zawadzała ! :)))))
jeżeli wyprawa jest bez broni ( jak np. ta w Sajanach -z tego foto) to najwięcej waży żarcie na cały miesi±c.
Skromny jeste¶ :) Jak 20kg.po takich górkach i szuwarach to mało ? 5 kg to OK.ale więcej :(((( :))))
nie jestem Rambo by 60kg targać przez 250km po górach.
Jak sie dobrze skompletuje zawarto¶ć worka, to mozna z żarciem liofilizowanym zej¶ć do ok 20kg.
A ta górka po lewej wygl±da trochę ja Caryńska w Bieszczadach,hi,hi.... Super,a plecaczek to pewnie z 60kg. ważył;))))))
... jeden obrazek, zamiast stu słów...
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
plecka
ROSJA / Sajany Zachodnie / Tuwa
- Autor
- "> ( SO:4.38 | SW:4.06 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-03-13 21:27
- Data wykonania
- wrzesień 2008
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
ziutam - czy wspomniałem, że broń w cało¶ci ma zastapić zabrania żarcia ?
Yonka ! co Ciebie tak sie wszystko zatrzęsło ? :)))) Bronia przeszkadza i to bardzo:)
(Barbi): :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
A zamiast żarcia tylko broń? Broń = żarcie.... Głupi pomysł....
No pewnie że bez Broni :))) Bronia by tylko zawadzała ! :)))))
jeżeli wyprawa jest bez broni ( jak np. ta w Sajanach -z tego foto) to najwięcej waży żarcie na cały miesi±c.
Skromny jeste¶ :) Jak 20kg.po takich górkach i szuwarach to mało ? 5 kg to OK.ale więcej :(((( :))))
nie jestem Rambo by 60kg targać przez 250km po górach.
Jak sie dobrze skompletuje zawarto¶ć worka, to mozna z żarciem liofilizowanym zej¶ć do ok 20kg.
A ta górka po lewej wygl±da trochę ja Caryńska w Bieszczadach,hi,hi.... Super,a plecaczek to pewnie z 60kg. ważył;))))))
... jeden obrazek, zamiast stu słów...






























