Galeria zdjęć

Kontrast

KENIA / brak / w drodze na Safari

Zdjęcia: w drodze na Safari, Kontrast, KENIA
odsłon: 1458 | poleca: 0 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2009-04-01 13:05
Data wykonania
marzec 2009

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:a to jestem ja z Panem ktory jako pierwszy podczas naszej podrozy probowal nam wetknac pamiatki...udalo Mu sie, ale wtedy nie bylismy jeszcze odporni, Szybko sie to zmienilo

Komentarze do zdjęcia

ale czarna buzia:)))

wielka piatke. drewniana:)

A co Ci sprzedał?

hehehe... chyba nie tylko Ty :)

wiem, ze nie wstawiamy tu fotek ze soba w roli glownej, ale jakos lubie to foto:)

Piękny promyczek słońca - i ciemna tajemnicza noc>>>>>>>>

:)))))))))

z reguly widac zeby i oczy , wyjatek ? czasem w UK tez widze jak samochod ,,sam jedzie ,, czyli nie widac persony, ktora go prowadzi !:))

No to afera. Najpierw były klony, a teraz mamy podwójną tożsamość ;)))

Tak to wygląda jakby głowa była wycięta ze zdjęcia. A Tuptuś to raz on raz ona ?

Polecają to zdjęcie



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

WALIA / Półwysep Gower, / Parkmill.

SłOWACJA / kraj preszowski / Bardejów

GRECJA / Wyspy Egejskie / Samos

ALGIERIA / Sahara / Assekrem

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl