Galeria zdjęć
LALIBELA - KOMBOLCHA - ADIS ABEBA
ETIOPIA / Północna Etiopia / Okolice Kombolchy
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.62 | SW:4.33 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2009-05-31 19:19
- Data wykonania
- luty 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
chyba nie chciala tego zdjecia
Poradzic można by było,tylko naze życie jest nastawione na konsumpcję i wszelkie próby wspierania tzw nieporadnych życiowo s± uznawane za komunizm...Można zmusic wielkie korporacje pomnażaj±ce zyski akcjonariuszy do przeznaczania czę¶ci zysków na budowanie studni...tylko po co?jak można zyski przeznaczyc na zakup kolejnej wysepki na Karaibach
Poradzic można by było,tylko naze życie jest nastawione na konsumpcję i wszelkie próby wspierania tzw nieporadnych życiowo s± uznawane za komunizm...Można zmusic wielkie korporacje pomnażaj±ce zyski akcjonariuszy do przeznaczania czę¶ci zysków na budowanie studni...tylko po co?jak można zyski przeznaczyc na zakup kolejnej wysepki na Karaibach
Rewelacja.Szkoda,że nie można nic poradzić na nieszczę¶cie tych dzieci.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
LALIBELA - KOMBOLCHA - ADIS ABEBA
ETIOPIA / Północna Etiopia / Okolice Kombolchy
- Autor
- "> ( SO:4.62 | SW:4.33 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2009-05-31 19:19
- Data wykonania
- luty 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
chyba nie chciala tego zdjecia
Poradzic można by było,tylko naze życie jest nastawione na konsumpcję i wszelkie próby wspierania tzw nieporadnych życiowo s± uznawane za komunizm...Można zmusic wielkie korporacje pomnażaj±ce zyski akcjonariuszy do przeznaczania czę¶ci zysków na budowanie studni...tylko po co?jak można zyski przeznaczyc na zakup kolejnej wysepki na Karaibach
Poradzic można by było,tylko naze życie jest nastawione na konsumpcję i wszelkie próby wspierania tzw nieporadnych życiowo s± uznawane za komunizm...Można zmusic wielkie korporacje pomnażaj±ce zyski akcjonariuszy do przeznaczania czę¶ci zysków na budowanie studni...tylko po co?jak można zyski przeznaczyc na zakup kolejnej wysepki na Karaibach
Rewelacja.Szkoda,że nie można nic poradzić na nieszczę¶cie tych dzieci.
Polecaj± to zdjęcie






























