Galeria zdjęć
Samoty CYPRYS...
USA / California / 17 Mile Drive
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:3.67 | SW:2 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-06-26 14:21
- Data wykonania
- czerwiec 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Prócz ilo¶ci pixów, trzeba brać pod uwagę liczbę kilobajtów. Ustawiaj±c w aparacie duż± kompresję zdjęć, wtedy więcej fot. mie¶ci się na karcie, pogarsza się ich jako¶ć. I z tym fot. jest chyba taki wła¶nie problem...
To zdjecie robione bylo na aparacie Sony z 6MIO Pixelow. Moze to nie najwiecej, ale w originale wyglada znacznie lepiej. Jesli chodzi o poziomowanie i takie inne czynnosci...Niestety nie mielismy na to wiele czasu, wiec to zdjecie wyglada jak widac.. A poza tym nie jestem w tym kierunku profesjonalistka.(tylko poczatkujkacym Fotoamatorem).I chcialam pokazac jak pieknie i samotnie wyglada natura...ktora nie zostala jeszcze przez ludzi zniszczona..Dziekuje Ci Bradjaqa za typ.Moze ktos ma inne dobre propozycje na zmniejszanie zdjec bez uszczerbku na jakosci???
Jeeszcze jedno. Jeżeli chcesz uzyskać jak najlepsze zdjęcie, w aparacie trzeba ustawić jak największ± liczbę pikseli i jednocze¶nie najmniejsz± kompresję zdjęć. Nie zawsze jednak jest to konieczne. Na pocz±tek wejdĽ na portal: /szeroki kadr/ i poczytaj trochę. Powodzenia! ;-)
Cyprys kojarzy mi się ze zwart±, strzelist± ro¶lin± o pokroju w±skim, kolumnowym, może to jaka¶ odmiana. O ile chodzi o fot., to nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że zdjęcia zapisanego w formacie JPG, czy JPEG, nie da się bezstratnie zmniejszyć. Co innego format RAW, ale tu potrzebny jest aparat, niekoniecznie drogi, który ma opcję zapisywania fot. w tym formacie.
Ale dostalo mi sie???!!...Tak sie natrudzilam chcac pokazac wspaniale zdjecie, a tu wyszlo cos w rodzaju "Krzaka" jak to stwierdzila Qmoszka... Jakosc tego zdjecia w originale jest fantastyczna, ale ja (poczatkujacy Fotoamator) niestety jeszcze nie potrafie zmniejszyc zdjeicia nie tracac na jego wartaosciach...Moze ktos mi poda dobra recepte na zmniejszanie?? Co?? Bede wdzieczna..
A kto to jest ta barbi ? nikt mi nic o niej nie chce powiedzieć :(((( Ja to widze krzaka:))))
A ja zastanawiam się czy aby jest cyprys.Barbi to by wiedziała;))
Nastko! Koleżankom w szkole podstawiala¶ nogi??? Cieszyła¶ się jak im się kolanka rozwaliły??? Ale przynajmniej nas trochę rozweselisz, bo nudno tu było ostatnio :-)))
Tak sie radowałam,że USA w końcu na kolanach....ale jak widzę jakie to rodzi frustracje w emigrantach to zastanawiam się czy w ramach pomocy nie przesłać do kraju Wielkiego Brata trochę antydepresantów:)
Niestety to zdjęcie nie powinno się tutaj znaleĽć :-((. W każdym programie, który używasz do ¶ci±gnięcia zdjęć z aparatu (lub raczej w tym wypadku chyba telefonu??). jest opcja prostowania! Linia horyzontu nie może być tak przekrzywiona!! Poza tym pierwszy plan w tym wypadku musi być o¶wietlony z podanymi szczegółami! Zdjęcie jest nie ostre, Ľle skadrowane i nie nadaje się publicznej prezentacji!! :-((. Tylko się nie obrażaj za krytykę. Krytykujemy nie Ciebie tylko zdjęcia!!
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Samoty CYPRYS...
USA / California / 17 Mile Drive
- Autor
- "> ( SO:3.67 | SW:2 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-06-26 14:21
- Data wykonania
- czerwiec 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Prócz ilo¶ci pixów, trzeba brać pod uwagę liczbę kilobajtów. Ustawiaj±c w aparacie duż± kompresję zdjęć, wtedy więcej fot. mie¶ci się na karcie, pogarsza się ich jako¶ć. I z tym fot. jest chyba taki wła¶nie problem...
To zdjecie robione bylo na aparacie Sony z 6MIO Pixelow. Moze to nie najwiecej, ale w originale wyglada znacznie lepiej. Jesli chodzi o poziomowanie i takie inne czynnosci...Niestety nie mielismy na to wiele czasu, wiec to zdjecie wyglada jak widac.. A poza tym nie jestem w tym kierunku profesjonalistka.(tylko poczatkujkacym Fotoamatorem).I chcialam pokazac jak pieknie i samotnie wyglada natura...ktora nie zostala jeszcze przez ludzi zniszczona..Dziekuje Ci Bradjaqa za typ.Moze ktos ma inne dobre propozycje na zmniejszanie zdjec bez uszczerbku na jakosci???
Jeeszcze jedno. Jeżeli chcesz uzyskać jak najlepsze zdjęcie, w aparacie trzeba ustawić jak największ± liczbę pikseli i jednocze¶nie najmniejsz± kompresję zdjęć. Nie zawsze jednak jest to konieczne. Na pocz±tek wejdĽ na portal: /szeroki kadr/ i poczytaj trochę. Powodzenia! ;-)
Cyprys kojarzy mi się ze zwart±, strzelist± ro¶lin± o pokroju w±skim, kolumnowym, może to jaka¶ odmiana. O ile chodzi o fot., to nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że zdjęcia zapisanego w formacie JPG, czy JPEG, nie da się bezstratnie zmniejszyć. Co innego format RAW, ale tu potrzebny jest aparat, niekoniecznie drogi, który ma opcję zapisywania fot. w tym formacie.
Ale dostalo mi sie???!!...Tak sie natrudzilam chcac pokazac wspaniale zdjecie, a tu wyszlo cos w rodzaju "Krzaka" jak to stwierdzila Qmoszka... Jakosc tego zdjecia w originale jest fantastyczna, ale ja (poczatkujacy Fotoamator) niestety jeszcze nie potrafie zmniejszyc zdjeicia nie tracac na jego wartaosciach...Moze ktos mi poda dobra recepte na zmniejszanie?? Co?? Bede wdzieczna..
A kto to jest ta barbi ? nikt mi nic o niej nie chce powiedzieć :(((( Ja to widze krzaka:))))
A ja zastanawiam się czy aby jest cyprys.Barbi to by wiedziała;))
Nastko! Koleżankom w szkole podstawiala¶ nogi??? Cieszyła¶ się jak im się kolanka rozwaliły??? Ale przynajmniej nas trochę rozweselisz, bo nudno tu było ostatnio :-)))
Tak sie radowałam,że USA w końcu na kolanach....ale jak widzę jakie to rodzi frustracje w emigrantach to zastanawiam się czy w ramach pomocy nie przesłać do kraju Wielkiego Brata trochę antydepresantów:)
Niestety to zdjęcie nie powinno się tutaj znaleĽć :-((. W każdym programie, który używasz do ¶ci±gnięcia zdjęć z aparatu (lub raczej w tym wypadku chyba telefonu??). jest opcja prostowania! Linia horyzontu nie może być tak przekrzywiona!! Poza tym pierwszy plan w tym wypadku musi być o¶wietlony z podanymi szczegółami! Zdjęcie jest nie ostre, Ľle skadrowane i nie nadaje się publicznej prezentacji!! :-((. Tylko się nie obrażaj za krytykę. Krytykujemy nie Ciebie tylko zdjęcia!!
Polecaj± to zdjęcie




























