Galeria zdjęć
tęcza
IRLANDIA / ratchangan / rathangan
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.25 | SW:4.15 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-07-26 23:12
- Data wykonania
- lipiec 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
nie ta linia poprzeczna to linia telefoniczna
nie jest to chyba zł±czenie dwóch zdjęć?...
to przepraszam a o co chodzi?
Mariusz co Ty mi tłumaczysz ? Co to jest tęcza to ja wiem !!~To jest co¶,co jest raz białe a raz czarne :)))) Ale mi chodzi ...no dobra dam Ci spokój :))))
oczywi¶ćie jak pada deszcz i¶wieci słonko a tutaj jest jej pełno bo prawie cały
czas tu pada nawet zim± i to często
to jest takie zjawisko przyrodnicze które nazywa się tecza a to jest jej kawałek
Poziomica nie ? A pionu to wcale nie przypomina nawet , Mariusz co to jest ?? :)))))
Poziomica to nie jest ;))
Czy to jest składanka z dwóch czę¶ci ? :))) Ta linia wygl±da jak(robi wrażenie) horyzont :)))
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
tęcza
IRLANDIA / ratchangan / rathangan
- Autor
- "> ( SO:4.25 | SW:4.15 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-07-26 23:12
- Data wykonania
- lipiec 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
nie ta linia poprzeczna to linia telefoniczna
nie jest to chyba zł±czenie dwóch zdjęć?...
to przepraszam a o co chodzi?
Mariusz co Ty mi tłumaczysz ? Co to jest tęcza to ja wiem !!~To jest co¶,co jest raz białe a raz czarne :)))) Ale mi chodzi ...no dobra dam Ci spokój :))))
oczywi¶ćie jak pada deszcz i¶wieci słonko a tutaj jest jej pełno bo prawie cały
czas tu pada nawet zim± i to często
to jest takie zjawisko przyrodnicze które nazywa się tecza a to jest jej kawałek
Poziomica nie ? A pionu to wcale nie przypomina nawet , Mariusz co to jest ?? :)))))
Poziomica to nie jest ;))
Czy to jest składanka z dwóch czę¶ci ? :))) Ta linia wygl±da jak(robi wrażenie) horyzont :)))































