Galeria zdjęć
Ulice San Francisko
USA / California / San Francisko
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:2.96 | SW:2.93 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2009-08-12 17:27
- Data wykonania
- lipiec 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Radek ,ten pan został już wyautowany,przeszedł do historii :((
Zdjęcie mi się nie podoba :((
Hej emski!!! jeste¶ nikim? co ukrywasz? po twoim marnym opisie uważam ,że jeste¶ zbiegiem z zakładu psych.A,tak na poważnie,dajmy sobie spokój z inwektywami!My¶lę że jest to fajny portal,i jeżeli kogo¶ obraziłem to wielkie sorry.O.K.?
jest taka mozliwosc :-))
Qrde, w złej kolejno¶ci zdjęcia ogl±dałem. Potraktowałem go poważnie.... :-((((. Emski: Gays wg mnie to zwykle kulturalni ludzie, więc to na pewno nie gay tylko zwykły PALANT.
Jak masz kanapę to się wyci±gnij na niej i sobie możesz pomarzyć :))) A jak jeste¶ faktycznie z tego tematu to przeprowadĽ analizę w jaki sposób do tego doszło. Proponuję aby¶ więcej porad medycznych z tematu psychiatrii wiecej nie udzielał:))
a mnie sie wydawalo ze gays to kulturalne chlopaki a tu taki mutant sie trafil :-))
Ludziska!!! Co z Wami jest??? MARKPIO,pojechałe¶ po Qmoszce w do¶ć ordynarny sposób i jeszcze trwierdzisz,że jej nie ubliżasz??
MARKPIO byles w SF i zaden gay cie nie wydymal : -)) a szkoda moze by ci przytemperowal twoje chamstwo a przynajmniej odbyt ktorym myslisz :-))
Tak jak pisałem wcze¶niej,jeste¶ niedojrzała emocjonalnie i intelektualnie.Cóż ,tak ten ¶wiat już jest zbudowany.Twoje"kmiocie"-jest przykładem poważnych problemów natury psychicznej.Ja cóż,nie ubliżam Tobie,ani tego nie robiłem.Na dokładkę,z racji wykonywanego zawodu,proponuję spotkanie .My¶lę że po dłuższej rozmowie,psychoterapii,byłaby z Ciebie fajna dziewczyna.Pozdrawiam
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Ulice San Francisko
USA / California / San Francisko
- Autor
- "> ( SO:2.96 | SW:2.93 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2009-08-12 17:27
- Data wykonania
- lipiec 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Radek ,ten pan został już wyautowany,przeszedł do historii :((
Zdjęcie mi się nie podoba :((
Hej emski!!! jeste¶ nikim? co ukrywasz? po twoim marnym opisie uważam ,że jeste¶ zbiegiem z zakładu psych.A,tak na poważnie,dajmy sobie spokój z inwektywami!My¶lę że jest to fajny portal,i jeżeli kogo¶ obraziłem to wielkie sorry.O.K.?
jest taka mozliwosc :-))
Qrde, w złej kolejno¶ci zdjęcia ogl±dałem. Potraktowałem go poważnie.... :-((((. Emski: Gays wg mnie to zwykle kulturalni ludzie, więc to na pewno nie gay tylko zwykły PALANT.
Jak masz kanapę to się wyci±gnij na niej i sobie możesz pomarzyć :))) A jak jeste¶ faktycznie z tego tematu to przeprowadĽ analizę w jaki sposób do tego doszło. Proponuję aby¶ więcej porad medycznych z tematu psychiatrii wiecej nie udzielał:))
a mnie sie wydawalo ze gays to kulturalne chlopaki a tu taki mutant sie trafil :-))
Ludziska!!! Co z Wami jest??? MARKPIO,pojechałe¶ po Qmoszce w do¶ć ordynarny sposób i jeszcze trwierdzisz,że jej nie ubliżasz??
MARKPIO byles w SF i zaden gay cie nie wydymal : -)) a szkoda moze by ci przytemperowal twoje chamstwo a przynajmniej odbyt ktorym myslisz :-))
Tak jak pisałem wcze¶niej,jeste¶ niedojrzała emocjonalnie i intelektualnie.Cóż ,tak ten ¶wiat już jest zbudowany.Twoje"kmiocie"-jest przykładem poważnych problemów natury psychicznej.Ja cóż,nie ubliżam Tobie,ani tego nie robiłem.Na dokładkę,z racji wykonywanego zawodu,proponuję spotkanie .My¶lę że po dłuższej rozmowie,psychoterapii,byłaby z Ciebie fajna dziewczyna.Pozdrawiam
Polecaj± to zdjęcie































