Galeria zdjęć
pejzażyk przydrozny
CHORWACJA / wyspa Hvar / miasto Hvar
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.34 | SW:4.08 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-09-08 13:10
- Data wykonania
- sierpień 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Do marianna p !No nareszcie logiczne podej¶cie, bez sensu obrażać się o to że co¶ się komu¶ nie spodobało! łał a ja naraziłam się aż dwom osobom !!!(na kilkadziesii±t ocenionych). Ale jak masz mieć kto¶ wrzody na żoł±dku, to jak mi się co¶ nie spodoba to sobie odpuszczę i będę komentowała te które mi się podobaj± lub bardzo podobaj±. Życzę wielu udanych zdjęć :-) TAKI INFANTYLIZM ABY DAWAĆ AUTOMATYCZNIE SŁABE OCENY TYM KTÓRYM NIE PODOBAŁY SIĘ MOJE ZDJĘCIA JEST PONIŻEJ MOJEGO POZIOMU ! MASZ PRAWO ABY NIE PODOBAŁY CI SIĘ MOJE ZDJĘCIA, KAŻDY JEST INDYWIDUALNO¦CIˇ NO I MAMY WOLNY RYNEK :-)
fajnie to wygl±da ; niebo zlewa się z ziemia :)
No co dawaj dawaj ? Jak mam minus dać :((( A niech tam ,moja krzywda :(( :))))
no jak napisałam, nie spotkałam tego na spacerku, tylko w drodze:)
Żeby podziwiać trzeba jakos dojechać.
Qmoszka,asfalt musi być;))) Kiedy¶ jechalismy drog± na skróty i na znaku było napisane "KRAJ ASFALTA 4 km." nie pytaj co było dalej,tragedia ;)))
dawaj, dawaj, nie krępuj się;)
Wygl±da na to, że cały Twój dzisiejszy secik jest na pi±tke :):)
Marianka super fotka ,ale ja nie cierpię tych asfaltów :((
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
pejzażyk przydrozny
CHORWACJA / wyspa Hvar / miasto Hvar
- Autor
- "> ( SO:4.34 | SW:4.08 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-09-08 13:10
- Data wykonania
- sierpień 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Do marianna p !No nareszcie logiczne podej¶cie, bez sensu obrażać się o to że co¶ się komu¶ nie spodobało! łał a ja naraziłam się aż dwom osobom !!!(na kilkadziesii±t ocenionych). Ale jak masz mieć kto¶ wrzody na żoł±dku, to jak mi się co¶ nie spodoba to sobie odpuszczę i będę komentowała te które mi się podobaj± lub bardzo podobaj±. Życzę wielu udanych zdjęć :-) TAKI INFANTYLIZM ABY DAWAĆ AUTOMATYCZNIE SŁABE OCENY TYM KTÓRYM NIE PODOBAŁY SIĘ MOJE ZDJĘCIA JEST PONIŻEJ MOJEGO POZIOMU ! MASZ PRAWO ABY NIE PODOBAŁY CI SIĘ MOJE ZDJĘCIA, KAŻDY JEST INDYWIDUALNO¦CIˇ NO I MAMY WOLNY RYNEK :-)
fajnie to wygl±da ; niebo zlewa się z ziemia :)
No co dawaj dawaj ? Jak mam minus dać :((( A niech tam ,moja krzywda :(( :))))
no jak napisałam, nie spotkałam tego na spacerku, tylko w drodze:)
Żeby podziwiać trzeba jakos dojechać.
Qmoszka,asfalt musi być;))) Kiedy¶ jechalismy drog± na skróty i na znaku było napisane "KRAJ ASFALTA 4 km." nie pytaj co było dalej,tragedia ;)))
dawaj, dawaj, nie krępuj się;)
Wygl±da na to, że cały Twój dzisiejszy secik jest na pi±tke :):)
Marianka super fotka ,ale ja nie cierpię tych asfaltów :((
Polecaj± to zdjęcie






























