Galeria zdjęć
Wiosna 2009
SłOWACJA / Park / Park
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.33 | SW:4.29 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2009-09-25 16:07
- Data wykonania
- maj 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Ale płatek całkiem ostro :-))))))
Wiecie co ,tak tu gadacie ,masło ma¶lane ,ja na swojego musiałam 20min czekać aż skończy prysznic brać :((( Zaraz wam dodam,jak go nie widzieli¶cie :))))
no nie jak na takie warunki to ok
Ostro¶ć nie jest O.K. ! Robiłe¶ kiedy¶ zdjęcie teleobiektywem "z ręki", w kiepskim ¶wietle, owadowi w ruchu, przeciętnym body? I uzyskałe¶ ostro¶ć O.K. ? ;) Je¶li tak to gratuluję! My¶lę, że obiektyw dedykowany do makro, tym bardziej by nie podołał. Technicznie zdjęcie nie jest najlepsze, ale uważam , że jest fajowe! A jako¶ć to nie tylko to nie tylko ostro¶ć.
JAKO¦Ć BYŁABY OK GDYBY TEN OWAD WYSZEDŁ NA OSTRO.
Co to znaczy przypadkowe foto? Cykn±łęm nie patrz±c w wizjer? :) Na pewno nie po¶więciłem obiektowi 15 min na ustawienie czasu i przesłony. Nie dał się namówić na pozowanie! Ponadto ci±gle się wiercił i odwracał do mnie odwłokiem a przodem do kwiatka. Niewdzięcznik, a mogłem zrobić z niego gwiadzę! :) Dla mnie nie ma przypadkowych zdjęć, s± fajne i niefajne
Mam nadzieję że się nie zezło¶cisz . Przecież to jest przypadkowe foto. Takie jest moje zdanie :)) Możemy o nim pogadać,ale nie zło¶liwie tylko to co widzimy na fotce:)))
Jako¶ć według mnie jest O.K. Spróbuj zrobić owada w locie tak, aby widać było żyłki w skrzydełkach! :)
¶wietne ujęcie z jako¶ci± trochę gorzej
Gdzie on ten pyłek nosi?? ;))) a my potem miodzio wcinamy ;)))
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Wiosna 2009
SłOWACJA / Park / Park
- Autor
- "> ( SO:4.33 | SW:4.29 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2009-09-25 16:07
- Data wykonania
- maj 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Ale płatek całkiem ostro :-))))))
Wiecie co ,tak tu gadacie ,masło ma¶lane ,ja na swojego musiałam 20min czekać aż skończy prysznic brać :((( Zaraz wam dodam,jak go nie widzieli¶cie :))))
no nie jak na takie warunki to ok
Ostro¶ć nie jest O.K. ! Robiłe¶ kiedy¶ zdjęcie teleobiektywem "z ręki", w kiepskim ¶wietle, owadowi w ruchu, przeciętnym body? I uzyskałe¶ ostro¶ć O.K. ? ;) Je¶li tak to gratuluję! My¶lę, że obiektyw dedykowany do makro, tym bardziej by nie podołał. Technicznie zdjęcie nie jest najlepsze, ale uważam , że jest fajowe! A jako¶ć to nie tylko to nie tylko ostro¶ć.
JAKO¦Ć BYŁABY OK GDYBY TEN OWAD WYSZEDŁ NA OSTRO.
Co to znaczy przypadkowe foto? Cykn±łęm nie patrz±c w wizjer? :) Na pewno nie po¶więciłem obiektowi 15 min na ustawienie czasu i przesłony. Nie dał się namówić na pozowanie! Ponadto ci±gle się wiercił i odwracał do mnie odwłokiem a przodem do kwiatka. Niewdzięcznik, a mogłem zrobić z niego gwiadzę! :) Dla mnie nie ma przypadkowych zdjęć, s± fajne i niefajne
Mam nadzieję że się nie zezło¶cisz . Przecież to jest przypadkowe foto. Takie jest moje zdanie :)) Możemy o nim pogadać,ale nie zło¶liwie tylko to co widzimy na fotce:)))
Jako¶ć według mnie jest O.K. Spróbuj zrobić owada w locie tak, aby widać było żyłki w skrzydełkach! :)
¶wietne ujęcie z jako¶ci± trochę gorzej
Gdzie on ten pyłek nosi?? ;))) a my potem miodzio wcinamy ;)))
Polecaj± to zdjęcie






























