Galeria zdjęć
koza
INDIE / Bihar / Sarnath
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.49 | SW:4.91 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2009-10-04 00:11
- Data wykonania
- styczeń 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Tashi ! Jak mogła¶ ? :(( Tak bez debaty,dyskusji,narady :((( To ja z Ziutk± się czaiły¶my a Ty oddała¶ to zacne urz±dzenie ? :((( Koszmar !!!! Nie wyrażam zgody !! PROTESTUJĘ !!! A tak swoj± drog± ,zobacz jaka skarżypyta z niej :)))))) O ile to jest prawd± :))))) Chyba dzisiaj musimy jak±¶ imprezkę zrobić,no bez flaszki to nie da rady tego problemu rozwi±zać :)))))))
Takiego maila dostalam ostatnio od Tashi:
>>>>>>>>>>>
Ty zlosliwa malpo!!!!!
Dziecku za dobre zdjecie 2 dajesz, a widze ze innych tez nie oszczedzisz.
Widze ze Twoje zdjecia tez nie sa super oceniane-moze z tad te zlosliwosci
Vibrator masz jak w banku.
Jak nie tu to w zyciu.
Serdeczosci -:)
a
>>>>>>>>>>>
Co dziwne, sprawdzilam i Tashi dostala odemnie same 4 i 5, ani jednej 3
nie mowiac juz o 2.
Kto tojest Tashi?
uszy rewelacyjne!!!:) i te kolory w tle!! bardzo, bardzo!:))
super poza i te uszy :))))))))))))
a co ???sprawdzałe¶ mnie?!?!??! no to pięknie! :)
Marianna: Ufff... Dobrze, że nie wzięła¶ tego na serio... :-)))))
muszę zignorować t± sugestię... nie, to oszczerstwo!!!! ;)
TPTZNUIWN ??? Ależ to proste!!! Towarzystwo Przyjaciół Trzymania Zwierz±t Na Uwięzi I W Niewoli.... :-))))))). A Koza fajna!!! :-)))
TPT... co???? to chyba nie do mnie, tylko do tej kozy?:)
Eeeeeee na sznurku - a nie wolna?????... :-))))) ooooooops, sorry nie zauważyłem przedstawicielki TPTZNUIWN, Cze¶ć Marianna :-))))))))).......
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
koza
INDIE / Bihar / Sarnath
- Autor
- "> ( SO:4.49 | SW:4.91 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2009-10-04 00:11
- Data wykonania
- styczeń 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Tashi ! Jak mogła¶ ? :(( Tak bez debaty,dyskusji,narady :((( To ja z Ziutk± się czaiły¶my a Ty oddała¶ to zacne urz±dzenie ? :((( Koszmar !!!! Nie wyrażam zgody !! PROTESTUJĘ !!! A tak swoj± drog± ,zobacz jaka skarżypyta z niej :)))))) O ile to jest prawd± :))))) Chyba dzisiaj musimy jak±¶ imprezkę zrobić,no bez flaszki to nie da rady tego problemu rozwi±zać :)))))))
Takiego maila dostalam ostatnio od Tashi:
>>>>>>>>>>>
Ty zlosliwa malpo!!!!!
Dziecku za dobre zdjecie 2 dajesz, a widze ze innych tez nie oszczedzisz.
Widze ze Twoje zdjecia tez nie sa super oceniane-moze z tad te zlosliwosci
Vibrator masz jak w banku.
Jak nie tu to w zyciu.
Serdeczosci -:)
a
>>>>>>>>>>>
Co dziwne, sprawdzilam i Tashi dostala odemnie same 4 i 5, ani jednej 3
nie mowiac juz o 2.
Kto tojest Tashi?
uszy rewelacyjne!!!:) i te kolory w tle!! bardzo, bardzo!:))
super poza i te uszy :))))))))))))
a co ???sprawdzałe¶ mnie?!?!??! no to pięknie! :)
Marianna: Ufff... Dobrze, że nie wzięła¶ tego na serio... :-)))))
muszę zignorować t± sugestię... nie, to oszczerstwo!!!! ;)
TPTZNUIWN ??? Ależ to proste!!! Towarzystwo Przyjaciół Trzymania Zwierz±t Na Uwięzi I W Niewoli.... :-))))))). A Koza fajna!!! :-)))
TPT... co???? to chyba nie do mnie, tylko do tej kozy?:)
Eeeeeee na sznurku - a nie wolna?????... :-))))) ooooooops, sorry nie zauważyłem przedstawicielki TPTZNUIWN, Cze¶ć Marianna :-))))))))).......
Polecaj± to zdjęcie






























