Galeria zdjęć
krajobraz z łodzi
TURCJA / brak / rzeka Dalyan
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:3.69 | SW:2 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-10-04 18:27
- Data wykonania
- wrzesień 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
A mi się te dechy podobaj±!!!
No i pokazałe¶ :)) Ale wiesz chyba wszyscy robi± fotki w bardzo trudnych miejscach,pozycjach,warunkach pogodowych :)) Znajdziesz tutaj rozmaite fotki różnego rodzaju,tematu,przepiękne widoki o wystawowej wręcz jako¶ci ,ale się nie martw ,chęci to podstawa !!! :)))))
oczywi¶cie nie było moim zamiarem skupianie uwagi widza na pięknie faktury drewna w czę¶ci dziobowej łodzi ale chciałem pokazać krajobraz i jasno okre¶lić miejsce z którego wykonuję zdjęcie
Miras też jestem niedzielnym fotografem :)) Ale jeżeli chcesz uj±ć jaki¶ szczegół i pokazać go szerszemu gronu,powinien być bardzo szczególny ,tutaj mogę stwierdzić że jakie¶ zbite dechy widać :))
zrobiłem to ¶wiadomie, tak mi się podobało.Jestem "niedzielnym" fotografem i dzięki za komentarze
Nic dodać, ujac kawałek łodzi na 1 planie :):)
bez tego kawałka łodzi byłoby ładniejsze takie jest moje zdanie
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
krajobraz z łodzi
TURCJA / brak / rzeka Dalyan
- Autor
- "> ( SO:3.69 | SW:2 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-10-04 18:27
- Data wykonania
- wrzesień 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
A mi się te dechy podobaj±!!!
No i pokazałe¶ :)) Ale wiesz chyba wszyscy robi± fotki w bardzo trudnych miejscach,pozycjach,warunkach pogodowych :)) Znajdziesz tutaj rozmaite fotki różnego rodzaju,tematu,przepiękne widoki o wystawowej wręcz jako¶ci ,ale się nie martw ,chęci to podstawa !!! :)))))
oczywi¶cie nie było moim zamiarem skupianie uwagi widza na pięknie faktury drewna w czę¶ci dziobowej łodzi ale chciałem pokazać krajobraz i jasno okre¶lić miejsce z którego wykonuję zdjęcie
Miras też jestem niedzielnym fotografem :)) Ale jeżeli chcesz uj±ć jaki¶ szczegół i pokazać go szerszemu gronu,powinien być bardzo szczególny ,tutaj mogę stwierdzić że jakie¶ zbite dechy widać :))
zrobiłem to ¶wiadomie, tak mi się podobało.Jestem "niedzielnym" fotografem i dzięki za komentarze
Nic dodać, ujac kawałek łodzi na 1 planie :):)
bez tego kawałka łodzi byłoby ładniejsze takie jest moje zdanie
Polecaj± to zdjęcie
















![Zdjecie TURCJA / - / Stambuł / Bałkańska Wiosna 21–30.III.2025 [Stambuł – Bułgaria (Morze Czarne) – Transylwania]](https://www.globtroter.pl/zdjecia/turcja/mm310267_turcja_stambul.jpg)











