Galeria zdjęć
Dworzec
POLSKA / łódzkie / Skierniewice
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.85 | SW:4.91 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2009-10-08 20:41
- Data wykonania
- paĽdziernik 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Olbrzymi jest ten dworzec i ładny. Ujęcie znakomite jak zwykle:)
Bardzo ładne zdjęcie.
Piękna ta fota.
Skierniewice miałem na my¶li .... czasem mam bezwładno¶ć palców :)
Nio, fakt. Powinien był im sie podobac.:)))) Moze mieli¶my jaka¶ nietypow± władzę.. ;)) Jad±c od siebie w kierunku Siedlec raczej nie zobaczysz tego dworca :))
rzeczywi¶cie Arte dworzec pięknie wygl±da, aż mnie korci żeby wsi±¶ć do poci±gu w kierunku Siedlec. jedyne co mi się wydaje grotesk± to to, że władz± w latach 50-tych nie przypadł do gustu kolor czerwony :)
To cos, które ci Kurniczku podpowiada jest w błędzie. :)) Nie wiem ile kasy PKP na remont wyłożyło, ale to wła¶nie oni finansowali. Miasto też jaki¶ swój udział miało. Remont kosztował ok.14 milionów i trwał (UWAGA!!!) ponad 10 lat! W latach 50tych ówczesnym władzom miasta nie przypadł do gustu czerwony kolor cegieł i zabytkowy budynek został pokryty tynkiem. Dzi¶ znów jest czerwony i jest jednym z najładniejszych dworców w kraju:)
Dzięki za info to jak już tak pytam to przychodzi mi do głowy pytanie kto dał kasę na odnowę bo co¶ mi podpowiada ze nie PKP
Kurniczku, ten dworzec wzniesiono w roku 1875. Trochę czasu minęlo a i wojny zrobiły swoje. Tak wyglada obecnie, po gruntownym remoncie.
Czarno-białe nie pokazałoby tego koloru muru...
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Dworzec
POLSKA / łódzkie / Skierniewice
- Autor
- "> ( SO:4.85 | SW:4.91 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2009-10-08 20:41
- Data wykonania
- paĽdziernik 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Olbrzymi jest ten dworzec i ładny. Ujęcie znakomite jak zwykle:)
Bardzo ładne zdjęcie.
Piękna ta fota.
Skierniewice miałem na my¶li .... czasem mam bezwładno¶ć palców :)
Nio, fakt. Powinien był im sie podobac.:)))) Moze mieli¶my jaka¶ nietypow± władzę.. ;)) Jad±c od siebie w kierunku Siedlec raczej nie zobaczysz tego dworca :))
rzeczywi¶cie Arte dworzec pięknie wygl±da, aż mnie korci żeby wsi±¶ć do poci±gu w kierunku Siedlec. jedyne co mi się wydaje grotesk± to to, że władz± w latach 50-tych nie przypadł do gustu kolor czerwony :)
To cos, które ci Kurniczku podpowiada jest w błędzie. :)) Nie wiem ile kasy PKP na remont wyłożyło, ale to wła¶nie oni finansowali. Miasto też jaki¶ swój udział miało. Remont kosztował ok.14 milionów i trwał (UWAGA!!!) ponad 10 lat! W latach 50tych ówczesnym władzom miasta nie przypadł do gustu czerwony kolor cegieł i zabytkowy budynek został pokryty tynkiem. Dzi¶ znów jest czerwony i jest jednym z najładniejszych dworców w kraju:)
Dzięki za info to jak już tak pytam to przychodzi mi do głowy pytanie kto dał kasę na odnowę bo co¶ mi podpowiada ze nie PKP
Kurniczku, ten dworzec wzniesiono w roku 1875. Trochę czasu minęlo a i wojny zrobiły swoje. Tak wyglada obecnie, po gruntownym remoncie.
Czarno-białe nie pokazałoby tego koloru muru...
Polecaj± to zdjęcie






























