Galeria zdjęć

I znów kropelkowo

POLSKA / Śląskie / łąka

Zdjęcia: łąka, Śląskie, I znów kropelkowo, POLSKA
odsłon: 1895 | poleca: 19 osób | ocena techniczna: 4.81 | ocen: 22 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2009-10-12 09:54
Data wykonania
październik 2009

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

pieknie wygladaja

Spa: Wystarczyło przy komentarzu zaznaczyć - "podlizuję się Mamie" i nie byłoby sprawy. Mam tylko nadzieję, że Czekoladowa już jest w miarę dorosła, bo już tutaj mieliśmy przypadek, kiedy pojawiły się niewłaściwe komentarze (niezamierzone!!!) w stosunku do 11-letniej dziewczynki....

Nie ja zacząłem komentarze. Rzecz normalna.

Zobacz na przykładzie tej fotki !! Ile osób ją ogladało ,a ile osób oglądało te wczśniejsze i późniejsze :)) Masz dokładny obraz ,co robi komentarz :))) Już dokładniej nie mogę i mi się nie chce ! :))))))))

W takim razie popołudniem.Rankiem zapracowacć trzaba na kromką chleba.

Jak zwykle !! Tu na globie ,niech inni sie oblizują :)))))) Ale im wara będzie zwisać,tylko nie mówcie Bea,bo ona to jak smok pociąga ! :))))))

Nie ma sprawy, gdzie i kiedy.

Ja Ci zaraz postawię ! Ot następny na sępa :)))) Spa jeżeli wystawiasz komentarz do fotki,zawsze !!!! Sciągasz na nią oglądających :)) To znaczy dokładniej,zwracasz na nią uwagę innych i tak jeżeli każde z was wystawi sobie komentarze,macie publikę :)) To też jest tutaj jakoś tak poza dostrzegane. Fotka dobra bez komentarza często ginie lub jest odkrywana na szarym końcu i jest to też dla autora jakiś bodziec "BO MNIE OGLĄDAJĄ" Myślę że zrozumiecie to :))) Ale 1l księżycówy i tak jesteście mi krewni !~!!

Lej Qmoszka. Twój tydzień stawiania. A w temacie? Globtroterska zbrodnia użytkować rodzinnie jednego kompa. Czasami zaraża się część rodzinki jakimś portalem i oto tego są owoce. Nie pierwszy nie ostatni. Fotoforum raczej służy do wejrzenia tam gdzie sami nie możemy dotrzeć. I chwała mu za to. Nie problem utworzyc kilka klonów: na laptopie, na stacjonarnym, w pracy byłaby możliwośc na trzech. Ale po co.? Nie lepiej traktować portal jako rozrywkę? No chyba że tu takie straszne wspólzawodnictwo. Ne ma sprawy. Pominiemy się w ocenach działając na jednym kompie, ale co do tego ma słodzenie Czekoladowej jeśli nawet aktualnie oceny nie może wystawić.

Teraz dopiero zaskoczyłam !! To Anulap podstępnie zaczęła po kropelce :((( No nie tak to jeszcze mnie nikt nie zrobił :)))))) Anulap za taki przekręt w sobotę 1l księżycówki się należy!!! :)))))))))))))))))))))Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

NIEMCY / Nadrenia Pallatynat / Saarburg

WALIA / Kornwalia / Newguay

WALIA / Kornwalia / Perranporth

WALIA / Kornwalia / Perranporth

ANTARKTYDA / Wyspa Krola Jerzego / Okolice polskiej bazy II

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl