Galeria zdjęć
chata w górach
CZARNOGÓRA / Masyw Durmitor / rejon Żabljaka
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.34 | SW:4.08 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-10-13 00:33
- Data wykonania
- wrzesień 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
jak zwykle bardzo mnie się to podoba ....
Acha. Teraz to "oskarżony" głowę w piach a "adwokat" zasn±ł...
Ziuta:) biorę Cię na adwokata:)))))
Szanowny Prezesie. Dziwi mnie że tutaj ptaszek przeszkadza ale mimo to jest 5 a krok wstecz (bez ptaszków) tylko 4?
Marianno: Z tym osiołkiem to oszczerstwo!! Qmoszka z Beakal przedłużyły w photoshopie, żeby nas w kompleksy wprawić - ot i wszystko... :-)))
..taaa, niby nie okropny... ci±gle się kto¶ skarży... no i słyszałam historię osiołka... :(( wersja bez drutów istnieje, więc mogłabym dodać, ale wybrałam 4-linię:))
No bez przesady.... :-))). Aż tak okropny nie jestem, ale fakt, że te druty troszkę efekt psuj±.... :-))
no co Ty??? ptaszek sobie tam siedzi i ma swój urok, jego czterolinia również! Ty by¶ tylko ci±ł:((
Ptaszka też można było photoshopem!!!....:-)))))
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
chata w górach
CZARNOGÓRA / Masyw Durmitor / rejon Żabljaka
- Autor
- "> ( SO:4.34 | SW:4.08 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2009-10-13 00:33
- Data wykonania
- wrzesień 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
jak zwykle bardzo mnie się to podoba ....
Acha. Teraz to "oskarżony" głowę w piach a "adwokat" zasn±ł...
Ziuta:) biorę Cię na adwokata:)))))
Szanowny Prezesie. Dziwi mnie że tutaj ptaszek przeszkadza ale mimo to jest 5 a krok wstecz (bez ptaszków) tylko 4?
Marianno: Z tym osiołkiem to oszczerstwo!! Qmoszka z Beakal przedłużyły w photoshopie, żeby nas w kompleksy wprawić - ot i wszystko... :-)))
..taaa, niby nie okropny... ci±gle się kto¶ skarży... no i słyszałam historię osiołka... :(( wersja bez drutów istnieje, więc mogłabym dodać, ale wybrałam 4-linię:))
No bez przesady.... :-))). Aż tak okropny nie jestem, ale fakt, że te druty troszkę efekt psuj±.... :-))
no co Ty??? ptaszek sobie tam siedzi i ma swój urok, jego czterolinia również! Ty by¶ tylko ci±ł:((
Ptaszka też można było photoshopem!!!....:-)))))






























